Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Finanční stránka operace

Ricci
3. 1. 2010 · Poslední odpověď: 8. 7. 2012

Dobrý den, je mi 23 let. Od své puberty mám gynekomastii, i když jen lehkou formu. V pubertě jsem dostal nějaké prášky a dál to již neřešil stím, že se to třeba srovná. Občas jsem si vyslechl pár posměšků, ale žít se s tím dalo. Přesto uvažuji o operaci jen pro svůj dobrý pocit. Chtěl bych se zeptat, zda-li se cena odvíjí od velikosti zákroku nebo se účtuje paušálně a zda mi při placení může pomoci zdravotní pojišťovna. Ještě mne napadlo, že jsem se dočtl i o hormonální léčbě, můžete mi říci, jaký tak má úspěch? A zda-li je pak nutné hormony užívat neustále? Předem díky za odpovědi.

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 7. 5. 2012
Dobrý den, nelze říci, že máte špatnou lékařku. Prvotně je důležité správě stanovit diagnosu. Mnoho gynekomastií nejsou gynekomastie ale spíše pouze nadbytek tuku v prsou při obesitě a k tomu stačí provést liposukci prsů. Gynekomastie je zmnožení prsní žlázy a toto by mělo být ozřejmeno endokrinologem. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 2. 5. 2012
Dobrý den, operace gynekomastie je hrazena zdravotní pojišťovnou.
Pokud má pracoviště smlouvu s pojišťovnou, nelze toto odmítnout. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 5. 1. 2010
Pro pokus o platbu na pojišťovnu je to důležité, zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 5. 1. 2010
Dobrý den, ano, je to s výhodou. Stejně by Vás na tato vyšetření poslal, protože bez nich nelze zákrok provést na úhradu pojišťovnou. Nashledanou, Remeš
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 5. 1. 2010
Dobrý den,

pokud by toto vyšetření potřeboval lékař, domluví se s Vámi při osobní konzultaci.

Krásný den,
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 4. 1. 2010
Dobrý den,

Váš problém lze velmi snadno řešit. Doporučuji Vám sjednat si bezplatnou konzultaci na tumescentní liposukci, což je ambulantní metoda, bez narkózy a hospitalizace. Zákrok stojí 21 990 Kč.

Nádherný den,
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 1. 2010
Většina estetických pracovišť nemá smlouvu s pojišťovnou, proto výkon provádí pouze po uhrazení pacientem. Většinou kliniky plastické chirurgie provádí tyto operace na pojišťovnu pokud to schválí revizní lékař. Zdraví dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 3. 1. 2010
Dobrý den. V případě kdy doložíte vyšetření z endokrimologie a urologie, je možno u mne provést zákrok za úhradu pojišťovnou. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Gynekomastie - operace na pojišťovnu

Martin214542
29. 1. 2014 · Poslední odpověď: 30. 1. 2014

Zdravím, měl bych takovou prosbu. Potřeboval bych vědět jestli se jedná o gynekomastii. Mám to tak už asi 3 roky... vůbec se mi to nelíbí v tričku to vypadá strašně. Cvičím už asi 3 roky a plánuji soutěž do budoucna ale pokud se jedná o gynekomastii tak je to špatné... Takže mi jde o to jestli se jedna o gynekomastii, pokud ano tak jestli neznáte nějakého endokrinologa který by mě doporučil přes pojišťovnu protože jsem ještě student a nemám finance na to. Mimochodem jsem z Brna a jestli je nějaký chirurg který to dokáže udělat fakt dobře protože jsem viděl i fotky a někteří to měli opravdu divné. Díky za rady

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 30. 1. 2014
Váš praktický lékař Vám dá doporučení a radu kam na endokrinologii jít. S doporučením od endokrinologa zajděte na kliniku.
Zdraví Dr. Tomášek 607990077
www.plasticka-chirurgie-praha.cz
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Testosteron v tabletách na podporu mužnosti

Roman2004
Roman2004
15. 6. 2018 · Poslední odpověď: 17. 6. 2018

Dobrý den, jsem trošku méně vyspělí než ostatní kluci, které znám. Jsem málo chlupate, hlas mám jako dítě a můj penis je poměrně malý. Chci se tedy zeptat, jestli že bych začal brát testosteron v tabletkách, myslíte, že by jsem se změnil? Začal bych dospívat? Začal bych být zarostlý, začal by se mi měnit hlas a můj penis by už nebyl malý? Děkuji všem za rozumné odpovědí

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 6. 2018
Určitě tuto problematiku řeší sexuolog a endokrinolog. Váš dorostový lékař by Vás tam měl poslat.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Otok a podlitiny 14 dní po gynekomastii

Gomo
Gomo
19. 6. 2020 · Poslední odpověď: 22. 6. 2020

Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat na další postup ohledně gynekomastie. Mám 14 dní po operaci, která byla v lokální anestezii. Nález nebyl nijak veliký, ale teď se mi na pravé straně dělá velký otok a neustupuje. Barva je červeno modrá. Bradavka je nafouklá. Je to vážné nebo to časem zmizí? Děkuji za odpověď.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 22. 6. 2020
Dobrý den,
obraťte se na Vašeho operatéra, který Vás vyšetří.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 3. 2015
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 2. 2013
Zmenšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 4. 2012
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Gynekomastie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 11. 2020
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 5. 2007
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2009
Abdominoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 10. 2019
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 6. 2014
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi