MUDr. Helena Jančová

MUDr. Helena Jančová

Žádné recenze
Ohodnotit
Stroupežnického 18, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Helena Jančová
MUDr. Helena Jančová
Žádné recenze

Informace

  • 363 návštěv profilu

dermatovenerologie / estethic care / estetická medicína

MUDr. Helena Jančová absolvovala na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Později atestovala v oboru dermatovenerologie (lékařský obor spojující odvětví dermatologie a venerologie; zabývá se studiem a léčením kožních a pohlavních chorob). Je držitelkou licence České lékařské komory pro výkon soukromé lékařské praxe a odborného zástupce v oboru dermatovenerologie.

Prošla praxí na Dermatovenerologické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, dále na pražské kožní klinice v Sanatoriu Achillea a v řadě zdravotnických zařízení dermatologie a estetické dermatologie. Více než deset let, už od roku 2009, provozuje soukromou dermatologickou praxi na Praze 5.

Jako správný profesionál se neustále sebevzdělává. Pravidelně se účastní nejrůznějších kongresů, seminářů a workshopů právě z oblasti dermatovenerologie a estetické medicíny a to nejenom v České republice. Za dalším vzděláním, novinkami v oboru jezdí také do zahraničí.

MUDr. Helena Jančová je členkou České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (obory: dermatovenerologie, korektivní dermatologie a kosmetologie), působí i v České lékařské komoře a Svazu ambulantních dermatovenerologů.

Jedním z jejich vyvolených oborů je estetická dermatologie, tedy péče o krásu a vitalitu pokožky. Centrum estetické dermatologie pražské RP CLINIC, kde paní doktorka Jančová pracuje, poskytuje kromě léčby degenerativních projevů na kůži také široké spektrum korektivně dermatologických ošetření, pleťových terapií a dalších anti-aging zákroků.

V současnosti vnímá velké množství lidí termín „estetická medicína“ jako synonymum pro plastickou chirurgii, což není přesné. Plastická chirurgie je ve skutečnosti pouze zlomkem estetické medicíny. Obecně lze říci, že do ní patří veškeré lékařské snažení, které usiluje především o ideální vzhled pacienta, nejen o jeho zdraví. V rámci estetické medicíny se tak řeší estetické problémy spojené se stárnutím pleti, nechtěnými znaménky nebo zbarvením pokožky, kožními onemocněními, nadměrným nebo naopak nedostatečným růstem chloupků a vlasů. Mezi zákroky, které klienti vyhledávají nejvíce, patří aplikace výplňových materiálů proti vráskám a botulotoxinu (přírodní látka obsahující toxiny, které zabraňují přenosu nervosvalového impulzu a vyhladí mimické vrásky).

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (1)

Požádejte: MUDr. Helena Jančová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!