MUDr. Pavel Zloský

MUDr. Pavel Zloský

(74 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 1047/17, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Pavel Zloský
MUDr. Pavel Zloský
(74 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Prim. MUDr. Pavel Zloský
primář laserového centra Esthé Laser Clinic

korektivní dermatolog

Dosažené vzdělání a praktické zkušenosti:

Prim. MUDr. Pavel Zloský úspěšně dokončil v roce 1973 studium na fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze.

Záhy po promocích, ve stejném roce, nastoupil na dermatovenerologické oddělení do Nemocnice Teplice, kde zůstal do roku 1975.

Lékař od roku 1975 až do roku 1985 působil v Laboratoři pro výzkum metabolismu a hygieny kůže fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze.

V roce 1985 pak začal pracovat jako sekundář a později ordinář na Ústavu kosmetiky I. kožní kliniky fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze, kde se až do roku 2002 věnoval především diagnostice imunologických kožních onemocnění, dermatologické onkologii a také dermatologické chirurgii. Od roku 1992 dokonce zastával funkci primáře I. kožní kliniky fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze, rovněž vedoucího lékaře tamější Poradny pro pigmentové névy.

Prim. MUDr. Pavel Zloský spolupracoval na zavedení dermatoskopické vyšetřovací metody pro upřesnění diagnostiky pigmentových kožních změn a nádorů.

Lékař je od roku 2002 primářem Laserového a dermatologického centra kliniky Esthé.

Certifikace:

Lékař je držitelem hned několika certifikátů, jako je například certifikát pro aplikaci botulotoxinu, také certifikátu pro aplikaci injekčních implantátů nebo pro práci s laserovými přístroji.

Publikační a přednášková činnost:

Prim. MUDr. Pavel Zloský aktivně publikuje v odborné literatuře. Je spoluautorem i autorem více než čtyřiceti odborných knih či článků. Rovněž se aktivně na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (IPVZ) v Praze věnuje přednáškové činnosti.

Prim. MUDr. Pavel Zloský je od roku 2003 členem zkušební komise pro specializační atestační zkoušky v oboru korektivní dermatologie za Českou lékařskou komoru.

V roce 2015 mu bylo uděleno dermatologickou komorou čestné členství v České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (74)

4.9
74 Recenzí · 100 % doporučuje

Rychlé a příjemné jednání, nová zkušenost, zatím bez komplikací (necelý týden po zákroku ...).

VŠE bylo vynikající! Vřele doporučuji.

Vše bylo výborná, Mudr.Pavel Zloský je vynikající .

Po konzultaci a řádném vysvětlení, proběhl zákrok. Bez bolesti, s efektem.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (7)

Laserové ošetření vrásek nad horním rtem
Podstoupila jsem laserové ošetření vrasků nad horním rtem. Byla jsem velmi spokojená s přístupem pana primáře Zloského i s ostatním personálem. Výsledek zákroku budu moci hodnotit až po druhém opakování za půl roku.
Frakční resurfacing bez výsledku

Tento zákrok poznám veľmi dobre a pred pár rokmi som ho podstúpila aj na inej klinike.Bohuzial na vašej som spokojná nebola,lebo prístroj nebol vôbec dobre nastavený,čo posudzujem podľa miziveho vysledku aj na partiách ktoré predtým nikdy neboli...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (3)

Videa (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.