Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Reoperace gynekomastie

Radek508698
Radek508698
25. 5. 2017 · Poslední odpověď: 26. 5. 2017

Dobry den, mam problem s gynekomastii od svych 15 roku. V 19 jsem byl na OP v Brne na klinice. Vse problehlo v poradku, jen asi po roce projevil z meho pohledu tzv.jojo" efekt..takze vse jak bylo pred tim...je tomu uz delsi doba..ted mi je 30 a chtel bych s tim neco udelat, ale natrvalo!! poradite mi?

Diky

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 26. 5. 2017
Dobrý den, souhlasím s kolegy a doporučuji provést ultrazvukové vyšetření prsou. Přikláním se k diagnoze pseudogynekomastii - tedy zmnožení tuk. tkáně v oblasti prsou u muže. S výsledkem UZ vyšetření navštivte plastického chirurga , který Vás vyšetří a navrhne to nejlepší řešení pro Vás.
Zdravím Dr.Horyna Pavel
Praha . 26. 5. 2017
Jestli byly odstraněny žlázy tak se pravděpodobně u vás jedná o "pseudogynekomastii".To jest jen zmnožení tukové tkáně .Nadbytek tuku lze odstranit liposukcí která ale ve vašem případě může být obtížnější protože po předchozí operaci může být oblast dosti projizvená. Doporučoval bych též sonografické vyšetření k ozřejmení poměrů v oblasti prsních krajin.
s pozdravem Dr. Vrbický
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 5. 2017
Ve Vašem případě je nutno vědět, jak byl výkon proveden. Žádný JoJo efekt u odstranění žlázy neexistuje. Jednou měla být žláza pryč a hotovo. To je jeko kdyby Vám uřízli ruku, ta taky nedoroste. Musí se to vidět a pak lze poradit.
Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je projít si konsultace na více pracovištích a vybrat si svého operatéra.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi