Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

13. 7. 2020 · Aktualizováno: 7. 10. 2023

Neuvěřitelný výsledek gynekomastie prsou

Stojí to za to
Průměrná cena: 50.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Neuvěřitelný výsledek gynekomastie prsou

Už dlouho mě trápila gynekomastie prsou. Nejprve jsem si myslel, že je to jen nějaký přebytečný tuk, který vycvičím v posilovně, do které chodím 7 let. Prsa byla hezká jen po cvičení, ale pak mě otravovaly zase ty špičky. Vyhledal jsem tedy pomoc od paní doktorky Šormové, která se mě ujala a můj problém, tedy i psychický, vyřešila. Operace trvala cca hodinku v plné anestezii. Po operaci jsem byl hospitalizován na jednu noc na pozorování. Sestřičky se o mě staraly velice dobře a byly velice příjemné. Druhý den mě zkontrolovala paní doktorka Šormová osobně a byl jsem propuštěn domů. Paní doktorka je velice příjemná a musím dodat, že v době, kdy jsem byl po operaci doma a měl jsem jakékoliv obavy, tak paní doktorka byla vždy na telefonu, a to i o VÍKENDECH. Celkem jsem byl po operaci na 3 kontrolách. Prsa se velice povedla a jizvy nemám téměř žádné. Díky paní doktorce mohu konečně žít normálně bez jakýchkoliv psychických problémů. Hodnocení od 1 do 10 jednoznačně 10. DOPORUČUJI. Děkuji za Vaší pomoc. Patrick B.

2

Komentáře (2)

Dobry den,
chtel bych se zeptat, na kolik Vas OP vysla a jak jste spokojen s odstupem casu?

Dik
Odpovědět
Také by mě zajímala cena, děkuji mnohokrát :-)
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Gynekomastie MUDr. Šormová Plzeň

Moderní prostředí , více než příjemný personál. Operace proběhla přesně podle plánu. Pooperační péče výborná. Jsem měsíc po operaci a s výsledkem jsem opravdu spokojen . Splnilo to mé očekávání a plastickou chirurgii MUDr.Šormové mohu vřele...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.