Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

6. 8. 2021 · Aktualizováno: 11. 10. 2021

Odstranění gynekomastie, Praha

Stojí to za to
Průměrná cena: 1 Kč

O lékaři

4 adresy v Praha (kraj)
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

O operaci jsem uvažoval již od svých 19 let, kdy jsem na svém těle začal tento problém vnímat. V té době jsem však neznal pojmenování pro tuto poruchu. Postupem času jsem si hledal více a více informací a kvůli tomu, že se věnuji fitness ve svém volném čase, kdy tento problém stále nemizel a spíše se ještě více zdůrazňoval na mé postavě (prsní sval se neformoval správně a spíše v problematické oblasti vůbec), jsem se rozhodl podniknout potřebné kroky k jeho odstranění. Prošel jsem za několik měsíců všechny potřebné vyšetření, které potvrdili, to co jsem si celou dobu myslel - způsobeno hormony/není to pouze tuk. Kvůli pandemii a volbě vhodného plastického chirurga se datum operace protáhlo (chtěl jsem výhradně plastického chirurga - ne pouze chirurga). Ale pak to byla prakticky bezbolestná rychlovka, která mě pouze lehce po dobu dvou měsíců omezovala v pohybu (nosíte kompresní vestu, necvičíte a nesmíte zvedat ruce). Výsledek operace je takový, že ani nejde poznat, že se něco dělo. Krom dvou malých neviditelných jizev kolem dvorců… Jsem spokojen, bez komplexů, které mě provázely a hlavně už to tam není!

Zákrok mi celý hradila pojišťovna.

4

Komentáře (4)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak velkou prsní žlázu vám odstranili?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Gynekomastie po velkém váhovém úbytku

V loňském roce jsem podstoupil u pana doktora Horyny gynekomastii. Kvůli velkému úbytku váhy, jsem měl v oblasti prsou povislou kůži a nedalo se to již jinak řešit. Rozhodl jsem se pro Medicom díky recenzím a chvále od přátel. Ničeho nelituji....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.