Rozšklebená jizva po porodu

Uzivatel
3. 6. 2008 · Poslední odpověď: 3. 6. 2008

Dobrý den, potřebuji poradit. Tento týden končím šestinedělí a mám problémy s jizvou. Rodila jsem vaginálně, byla jsem hodně nastřižená a šitá a stehy mi bohužel vypadaly hodně brzy po porodu, takže se jizva hodně rozšklebila. Část se zatáhla a zhojila, ale u poševního vchodu se rána sice zahojila, ale zůstala "rozšklebená". Vypadá to hrozně. Dá se s tím něco udělat? Předem děkuji za odpověď.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den, pro lepší posouzení stavu jizvy doporučuji osobní konzultaci, která je zdarma. S pozdravem Pavel Janda, tel.: 721 283 208

Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
(0)

Související dotazy

Korekce jizvy po cisari

Nina11111
Nina11111
18. 12. 2019 · Poslední odpověď: 23. 12. 2019

Dobry den, jsem 3,5 roku po druhem cisari (dalsi deti jiz neplanuji) a nelibi se mi stav me jizvy. Je vpacena a dela mi na brise nepekny previs (na fotce se mozna zda i mensi, nez ve skutecnosti je). Sice se schova pod linii kalhotek, ale rada bych s tim neco udelala. Jaky zakrok by pro to byl vhodny a co by obnasela rekonvalescence? Dekuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

dobrý den, nejlepší výsledek bude chirurgické vytětí jizvy, rekonstrukce podkoží a znovusešití kůže. Mohu Vám nabídnout naše pracoviště. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 6. 2012
Vaginoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 4. 2020
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 8. 2009
Laserová rejuvenace vagíny
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 11. 2018
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 6. 2023
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 6. 2011
Vaginoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 2. 2021
Křečové žíly
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2021
Křečové žíly
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 6. 2018
Abdominoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 2. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi