Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce po porodu

wendy64434
15. 6. 2011 · Poslední odpověď: 17. 6. 2011

Dobrý den,

zajímal by mě váš názor na provedení liposukce po porodu. Díky cvičení a dietě jsem zhubla 20 kilo a celá postava se spravila, bohužel břicho ne. Tam se vše drží, bez ohledu na jakoukoli mou snahu.

Lze provést liposukci v tomto stádiu? Myslíte, že se kůže alespoň částečně stáhne, nebo toto je již stádium, kdy zůstane viset?

Děkuji za váš názor.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
17. 6. 2011
Dobrý den, liposukce po porodu je možná.Důležité je provedení konzultace a vyšetření.neměla byste kojit.
Konzultace u nás bez poplatku.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 16. 6. 2011
Zdravím. Liposukci v tomto stádiu, kdy se Vám podařilo vlastními silami zhubnout a dále to již nejde, je naprosto správným řešením.Co však udělá kůže po liposukci, nelze v žádném případě takto bez osobní konzultace a vyšetření odpovědět. Není-li pro Vás Ostrava daleko, rádi se na Vás podíváme. S pozdravem MUDr.Lucák, *****************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
16. 6. 2011
Dobry den,
modernimi kombinacemi odatrenovani tuku
body-jet liposukce
a ve Vasem pripade asi urcite kombinace se smartlipo, s efektem stazeni kuze se Vam jiste da pomoci
napiste kdykoliv
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 15. 6. 2011
Promiňte, neviděl jsem před tím fotografie. Ale obávám se, že samotná liposukce by asi nebyla vhodná. Záleží na kvalitě kůže,množství tuku pod kůží, což lze říci až po vyšetření, ale myslím, že minimálně miniabdominoplastika by se musela doplnit k liposukci. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 15. 6. 2011
Dobrý den, důležité je, jak dlouho jste po porodu a samozřejmě na stavu kůže břicha, její elasticity, případném kožním nadbytku. Seriozně lze říci pom vyšetření. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Těhotenství po liposukci

DomiD
28. 10. 2020 · Poslední odpověď: 3. 11. 2020

Dobrý den, prosím, jaký efekt bude mít liposukce břicha (boků), když po něm bude následovat těhotenství? Uloží se znovu tuk do těchto partií? Ztratí se po porodu efekt úplně nebo zůstane? Samozřejmě za předpokladu, že žena v těhotenství přibere přiměřeně a ne 70 kg. Moc děkuji

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Andrea Musilová
Praha . 3. 11. 2020
Dobrý den, efekt po liposukci by měl zůstat stabilní, pokud Vaše hmotnost bude přibližně stejná. Postava se pochopitelně může trochu změnit, ale odsátý tuk se "nemůže obnovit" na daném místě.
dr.Musilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Pomáhá liposukce obezitě?

adriana895848
adriana895848
3. 4. 2020 · Poslední odpověď: 5. 4. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, četla jsem si hodně článků o tom zda liposukce pomáhá nebo nepomáhá lidem s nadváhou nebo obezitou. Četla jsem že u některých možností liposukce pomáhá v boji proti nadváze a tak se chci zeptat jak to doopavdy je? Já mám už bohužel začáteční obezitu (110 kg, 165 Cm, 16 let), obezitu a nadváhu máme v rodině a tak mám velký problém s hubnutím + problémy se štítnou žlázou, vysokým tlakem, astmatem, alergií, před pár dny se zjistila i trombofilie..se srdcem se neléčím, bylo mi receno ze výsledek z kardiologie dopadl dobře avšak když se začnu hýbat tak srdce pracuje víc, takže mi bylo řečeno jen "zhubněte", což pro mně je opravdu obtížné a s obezitou bojuji už pár let..respektive skoro u všech nemocí mi bylo řečeno že pokavaď zhubnu tak se můj zdravotní stav zlepší, jenže hubnout se mi doopravdy nedaří, zkousela jsem snad všechny diety, nic mi nedokázalo pomoct.. Předem děkuji za odpověď.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Milá Adriano , v 16 ti letech s váhou 110 kg nemáte začáteční obezitu. Vy jste prostě těžce obezní a svou nadváhou si ničíte zdraví . Pokud máte něco v rodině, tak špatné stravovací návyky. Pokud nemáte dost vlastního rozumu , abyste změnila svůj přístup jídlu ,musíte najít výživového poradce , ev i psychoterapeuta a na zlepšení svého zdravotního stavu pracovat s nimi . Na mobil si nainstalujte výživové tabulky, kam si vše zapíšete a krokoměr , kdy denně ujděte 6 km. Neběhejte, jenom choďte . Jezte naposledy v 17 hodin, dál už pijte jenom vodu . Nepijte vůbec žádný alkoholl . A uvidíte, že do měsíce se váha pohne .
Když budete mít pevnou vůli , tak se změna dostaví . Přeji vám úspěch . A. Schmoranzová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 9. 2023
Neinvazivní liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 4. 2015
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 9. 2009
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 7. 2007
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2011
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Neinvazivní liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 2. 2022
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 9. 2023
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi