Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizvy po kousnutí psem

Sona34126
Sona34126
8. 6. 2009 · Poslední odpověď: 25. 4. 2012

Dobrý den, 4 letou dceru pokousal pes do tváře , rány jí byli zašity a propojeny dreny.jizvy které po tom zůstali jsou široke a tkan pod tim zduřelá.je to teprve 2měsíce.ale ráda bych se zeptala zda se stím dá dělat něco jiného než mazat mastí s tlakovou masáží a tak to nechat zhojit uplně a až dospěje tak to řešit? neni to celystvá jizva ale 6 jizev největší 2cm v 2pol.tváře od oka k uchu.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Esthé Laser Clinic
Praha . 25. 4. 2012
Dobrý den,
v případě hojení jizev se obrňte trpělivostí!Proces hojení trvá od 6 a více měsíců, až po několik let. Je možné jej však ovlivnit - čím dříve , tím lépe. Proto doporučuji nejprve ošetření tzv. Biostimulačním laserem, který napomáhá a urychluje regeneraci tkání.
Přijďte se k nám poradit, rádi se o Vás postaráme!
S pozdravem,
MUDr. Kubátová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 9. 6. 2009
Vážená paní,
2 měsíce po úraze v poraněné a ošetřené oblasti probíhá bouřlivé jizvení a jizevnaté vazivo se přestavuje. Je to proces dlohodobý , trvající obvykle 6-12. měsíců. Teprve pak, po stabilizaci stavu je možno přemýšlet o typu vhodné korekce. Urychlit ono jizvení opravdu můžete pouze tlakovými masáženi a promašťováním, případně také aplikací biolaseru nebo preparátu Dermatix-si-gel. Doporučuji Vám obrátit se na kliniku plastické chirurgi FN Král. Vinohrady Praha 10, kde mají velké zkušenosti s léčbou úrazů, poůrazových stavů a vrozených vad u dětí.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.

Související dotazy

Jizvy po opaření čajem

Bee
4. 12. 2012 · Poslední odpověď: 13. 12. 2012

Dobrý den, v polovině listopadu jsem si opařila stehno a část kolene horkým čajem. Dva týdny jsem chodila na chirurgii, kde mi na ránu dávali mastný tyl, obvaz, postupně dermazulen. Po několika dnech se objevilo několik obrovských puchýřů, které částečně popraskaly sami a částečně jsem je penetrovala sama sterilní jehlou. Po cca 3 týdnech mě na chirurgii přestali ošetřovat s tím, že kůže je zdravá. Jenže já mám na velké ploše nohy hnědo růžové fleky, stará kůže se již oloupala a já teď nevím, co dál, protože lékař mi řekl, že nějaká zvláštní péče je vyhazování peněz. Já ale i nadále mažu, protože se bojím jizev. Co můžu dělat? Je možné jizvy odstranit laserem? Kdy je vhodné na něj zajít? Děkuji mnohokrát!!

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Esthé Laser Clinic
Praha . 13. 12. 2012
Dobrý den,
k ošetření takto čerstvých jizev a po spálení kůže využíváme biostimulační laser. Pro své výrazné hojivé účinky a velkou šetrnost je účinným a velice žádaným přístrojem v této indikaci. Nežli jizva dostane svoji konečnou podobu, trvá to řádově měsíce až rok. Nezoufejte a obrňte se trpělivostí, protože v současné době existuje široká škála možností jak vzhled jizev vylepšit s velmi uspokojivým estetickým efektem.
S přáním klidných předvánočních dní,
MUDr. Kubátová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Oprava jizev kolem dvorce

hailey906663
hailey906663
7. 5. 2020 · Poslední odpověď: 8. 5. 2020

Dobrý den, před více než rokem jsem podstoupila samostatnou operaci zmenšení prsních dvorců. Velikost dvorců je v pořádku, ale jizvy se roztáhly a jsou proto dost viditelné. V některých místech navíc nebyl řez veden přesně po okraji a proto je jizva lemovaná tmavší kůži z obou stran, což ještě zvyšuje jeji viditelnost. Dvorce kvůli jizvám získaly nepravidelný tvar, celkově výsledek působí velice nepekně, jsem z toho zoufalá a za prsa se stydím. Zkoušela jsem jizvy zakrýt permanentním make-upem, ale neuchytil se. Je možné provést nějakou reoperaci, která by přinesla zlepšení?

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
8. 5. 2020
Dobrý den
laserem a / nebo mezoterapií by bylo možné vylepšit vaše jizvy a pigmenty.
Důležité je vyhodnotit vaše cíle a očekávání.
Pokud byste mi mohli poslat obrázek, mohl bych vás více vést
info@drberts.com

dík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění jizev laserem
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 10. 2013
Jizvy po akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2015
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 1. 2008
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2007
Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 11. 2017
Odstranění jizev laserem
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 7. 2012
Obřízka
Žádné odpovědi
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 3. 2008
Korekce jizev
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 10. 2013
Odstranění jizev laserem
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 2. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi