Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozjetí jizvy

Uzivatel
9. 1. 2008 · Poslední odpověď: 16. 1. 2008

Můžete mi prosím odpovědět, když se rozjede část jizvy, jestli se to bere, že to prostě tak někdy je. Nebo se tato rozjetá jizva dá korigovat v rámci opravy?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 1. 2008
Jizva se rozjede bez vlivu plastického chirurga, je možné se pokusit to korigovat, ale 1 rok po operaci. Tu operaci však musí někdo zaplatit, buď popjišťovna, nebo Vy. Žádné reklamace se na to nemohou vztahovat. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 9. 1. 2008
Dobrý večer. Je možno ji korigovat v rámci opravy.

Související dotazy

Umístění jizvy po abdominoplastice

Leonne
6. 10. 2020 · Poslední odpověď: 24. 10. 2020

Dobrý den, asi dělám závěry příliš brzy, ale nevím co si myslet s porovnáním jiných pacientek. Jsem šest týdnů po abdo včetně sešití diastázy a říkám si, jestli to vážně nešlo jinak. Prý je to takto v pořádku.... Kůže i umístění jizvy,která je na bocích oproti původním plánům výš a do prádla ji neschovám😔... Děkuji za odpověď

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den, přiložené foto je asi před operací, že? Poloha jizvy je dle nákresu operatéra a to činí před operací, proto je nezbytné vždy konzultovat. Uložení jizvy do prádla není přesný termín - operatér bohužel není krejčová a poloha řezu a následně i jizvy je dána anatomickými pravidly. Snaha o co nejmenší viditelnost je vždy, ale není to podmínka operace.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Velká kůže i po abdominoplastice

Kate822427
Kate822427
21. 8. 2019 · Poslední odpověď: 27. 8. 2019

Dobrý den, jsem 3 měsíce po abdominoplastice se sešitím svalů a když se předkloním přijde mi, že mi je kůže pořád velká a visí. Prosím Vás myslíte si, že se to ještě nějak upraví? Třeba cvičením nebo už to tak zůstane. Děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 8. 2019
Nejlepší odpověď
Nelze dle fotodokumentace se vyjádřit přesněji. Zdá se, že ve Vašem případě by byl vhodný i svislý řez od pupku dolů, ale to je jen moje spekulace.
Určitě se obraťte s objektivizací situace na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi