Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zpigmentovaná jízva?

teryyt
teryyt
5. 6. 2017 · Poslední odpověď: 6. 6. 2017

Dobrý den, v dubnu jsem byla na odstranění pihy, vše proběhlo ok..ale šla jsem s pihou na sluníčko(zapomněla jsem na to) a mám jí už přes měsíc takto fialovou, obavám se že je zpigmentovaná? Nadávám si za to, je to poměrně velká jizva :( každý den pečlivě používám epaderm cream. Už jsem slyšela "fuj co to tu máš" ..existuje něco co by jí vybělilo?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
dejte jizvě čas se zahojit, je ještě čerstvá. Určitě si ji mažte ochranným krémem s faktorem 50+. Můžete jej podpořit, aby byla výsledná jizva co nejjemnější. Pokud vás zajímá více informací o hojení jizev, najdete je na našich stránkách zde
Pěkný den!
MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
není zpigmentovaná, pouze se roztáhla a je nevyzrálá.. přeji hezký den, prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Vpáčené jizvy po akné - mezonitě/PDO threads

VKO
VKO
18. 8. 2020 · Poslední odpověď: 28. 8. 2020

Dobrý den,

trápí mě vpáčené jizvy po akné na tvářích - jsou docela drobné. Všimla jsem si, že v zahraničí často kombinují více metod (CO2 laser, mikrojehličkovou radiofrekvenci) s tzv. PDO threads.

Zajímal by mě názor na tuto metodu a zda s ní má nějaký odborník u nás zkušenosti.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 28. 8. 2020
Dobrý den,
rozhodující je osobní konzultace, kde doporučíme pro Vás nejvhodnější možné řešení.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Klinika YES VISAGE

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi