Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krém na jizvy Scar Esthetique

Katka112240
10. 8. 2012 · Poslední odpověď: 4. 1. 2013

Mám na tváři jizvy které mi zůstaly po popáleninách - naštěstí jsou to spíše malé jizvičky takže se dají i zakrýt makeupem ale třeba v létě, když se opálím jsou dost vidět. Přemýšlela jsem nad plastickou operací ale nevím jestli je v mém případě takový zákrok vůbec vhodný. Na internetu jsem ale narazila na krém na jizvy Scar Esthetique který by měl působit i na jizvy po popáleninách a vyhladit je. Myslíte, že by mohl být tento krém vhodnou alternativou k plastické operaci? Informace o krému Scar Esthetique jsem našla tady: http://www.scarheal.cz/ a tady http://www.bezplastiky.cz/jizvy-po-popaleninach.html

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
CellMaGel, s.r.o.
CellMaGel, s.r.o.
Žádné recenze
21. 11. 2012
Nejlepší odpověď
Dobrý den,jizvy po popáleninách můžeme úšpěšně a rychle odstranit s využitím metody buněčné terapie ReCell. Dermabrazí (výbrusem) se odstraní poškozená kůže/jizvy a na takto ošetřená místa se nanese suspenze vašich vlastních kožních buněk, ziskaných z malého kousky vaši zdravé kůže ( max. 2x2cm). Na těchto místech pak naroste zcela nová, plnohodnotná kůže, včetně zbarvení, splývajícím s okolní kůží, výsledky ošetření jsou trvalé. Informujte se prosím na
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

vedle krémů bychom k odstranění jizev po popáleninách doporučili kombinaci laserů a radiofrekvenční stimulaci kolagenu. Ideálně přijďte na bezplatnou konzultaci a vytvoříme pro Vás individuální cenu. Je však nutné, abychom lokalitu viděli.
Váš tým FYMC.
Praha . 11. 8. 2012
Dobrý den, k případné korekci jizvy operací se nelze vyjádřit bez vyšetření. Každá operace přinese jizvy. Staré se odstraní a nové vytvoří. A nelze ani srovnávat operaci jako alternativu ke krému. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2016
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2008
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2018
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 7. 2017
Odstranění znamének
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 9. 2012
Laserová dermatologie
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 1. 2016
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2020
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 6. 2009
Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 11. 2017
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 7. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi