MUDr. Veronika Pallová

MUDr. Veronika Pallová

Žádné recenze
Ohodnotit
Opavská 3126/57, Kravaře, Moravskoslezský kraj
MUDr. Veronika Pallová
MUDr. Veronika Pallová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Veronika Pallová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, studium úspěšně zakončila již v roce 1994. Již 3 roky po ukončení studia (tedy v roce 1997) získala atestaci (obor dermatovenerologie, I. stupeň). O let později však získala i atestaci II. stupně. Zmíníme také, že již od roku 2003 vlastní licenci pro výkon samostatné praxe. V roce 2009 také získala Osvědčení o specializované způsobilosti lékaře. Mimo to v roce 2003 absolvovala kurz zaměřený na léčbu tzv. lymfedému. MUDr. Veronika Pallová v současnosti působí ve vlastní kožní ambulanci v Kravařích.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Jak již samotný název napovídá, ambulance MUDr. Veroniky Pallové je zaměřena na léčbu kožních onemocnění. Činnost ovšem zahrnuje i léčbu chorob nehtů či vlasů. Dveře zde mají otevřeny pacienti všech věkových kategorií, a to včetně kojenců a navštívit tuto ordinaci můžete i pokud bydlíte v širokém okolí. MUDr. Veronika Pallová je také absolventkou kurzu léčby lymfedému, což je chronické onemocnění, nejčastěji v končetinách, které se léčí stimulací lymfy za pomoci bandáží a kompresivních systémů, manuální lymfodrenáže či přístrojové presoterapie. Nedílnou součástí léčby lymfedému je však i provozování méně náročných tělesných aktivit, jako například procházky, plavání, jízda na kole nebo kratší běh.

Naše ordinace

Odborná kožní ambulance MUDr. Veroniky Pallové se nachází v obci Kravaře. Ordinace funguje každé úterý a středu. Před návštěvou se prosím objednejte, nejlépe na telefonním čísle ordinace, avšak pokud preferujete e-mailový kontakt a váš dotaz není urgentní, lékařku je též možné kontaktovat tímto způsobem. Více informací o ordinačních hodinách naleznete na webu zařízení. Musíme však zmínit, že jsou zde ošetřováni pouze pojištěnci 2 zdravotních pojišťoven - České průmyslové zdravotní pojišťovny a Revírní bratrské pokladny. Přes tuto skutečnost lékařka na svých stránkách zmiňuje, že smluvní vztahy s ostatními pojišťovnami je aktuálně v jednání.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.