MUDr. Klára  Novotná

MUDr. Klára Novotná

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Šrobárova 1150/50, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Klára  Novotná
MUDr. Klára Novotná
(3 Recenze)·100% doporučuje

Informace

S prací MUDr. Kláry Novotné jsou podle recenzí pacienti velmi spokojení. Kladně hodnotí nejen výsledky zákroků, při kterých se lékařka snaží nejen odstranit problém, ale také minimalizovat jizvy, i její milý a lidský přístup.

Lékařka má spoustu koníčků a blízký jí je zejména aktivní odpočinek. Najraději sportuje nebo s manželem často vyráží do hor, kde se podle jejích vlastních slov nejlépe relaxuje.

V rámci svého působení na Klinice plastické chirurgie FNKV se MUDr. Klára Novotná především zaměřuje na onkochirurgii kožních nádorů, chirurgii vrozených vývojových vad, rekonstrukční chirurgii a traumatologii obličeje a ruky.

Kromě toho také vyučuje mediky na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde v minulosti sama studovala.

MUDr. Klára Novorná se pro práci chirurga rozhodla už v dětství. Důležité pro ni je poznat osobnost pacienta a dostatečně s ním komunikovat a obeznámit ho s různými možnostmi i riziky. Jen tak bude pro něj zákrok co nejméně stresující a léčba co nejrychlejší a nejúčinnější.

MUDr. Klára Novotná

  • studovala na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Úspěšně ho ukončila promocí v roce 2011.
  • V roce 2013 pak získala takzvaný chirurgický kmen (absolvovala vzdělávací program v tomto oboru, který trvá minimálně 2 roky a nahrazuje dřívější atestaci 1. stupně).
  • Dále studovala jeden semestr na Universitě Joseph Fourier v Grenoble ve Francii, kde mimo jiné absolvovala stáž na Oddělení plastické a maxiofaciální chirurgie.
  • Po ukončení studia se dále věnovala chirurgii, zejména problematice onkochirurgie prsu a také hojení chronických ran.
  • Od roku 2015 působí na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, konkrétně na dětské ambulanci. Specializuje se například na rozštěpy a další vývojové vady - aktuálně působí na oddělení pro děti.

MUDr. Klára Novotná také poskytuje rozhovory odborným médiím. Na našem webu si můžete přečíst například o tom, jak vypadá práce plastického chirurga nebo, jak se efektivně operuje tvář s tržnými ranami.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (3)

5.0
3 Recenze · 100 % doporučuje

Odstranění hemangiomu, MUDr. Klára Novotná

Odstranění hemangiomu Praha

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.