MUDr. Zdeněk Kasl

MUDr. Zdeněk Kasl

(4 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Bezručova 16, Plzeň, Plzeňský kraj
MUDr. Zdeněk Kasl
MUDr. Zdeněk Kasl
(4 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Zdeněk Kasl vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. V současnosti vlastní atestaci z oboru oftalmologie a studuje doktorský studijní program na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Za sebou má i zahraniční zkušenost – absolvoval stáž na Univerzity of Thessaloniky v Řecku.

Ve svém oboru se dále vzdělává, aby poskytoval svým pacientům a pacientkám jen tu nejlepší péči. Pravidelně se účastní odborných kurzů a seminářů. Nutno zmínit, že sbírá zkušenosti i na stážích v zahraničních nemocnicích – absolvoval například stáž v nejvýznamnějších britských nemocnicích v Londýně.

V současnosti působí tento lékař v Medical Institutu, kromě toho je však odborným asistentem na Oční klinice Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Plzeň.

Specializací tohoto lékaře jsou operace očních víček, zaměřuje se však i na chirurgii periokulární krajiny (odborný název pro okolí očí) a na onemocnění očnice.

Medical Institut se specializuje na omlazení pleti, hubnutí a estetiku. Na trhu se pohybuje již 15 let. Během této doby se stalo dané centrum největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji. V zařízení působí tým zkušených lékařů, kteří mají zkušenosti i ze zahraničí. Zároveň si své znalosti dále prohlubují – proto se pravidelně účastní odborných kongresů či školení ve svém oboru.

Zároveň je třeba zmínit, že zařízení disponuje moderním technologickým vybavením, které prošlo klinickými studiemi. Díky tomu jsou jejich výsledky prověřené a potvrzené. Zároveň jsou přístroje maximálně bezpečné. Do nákupu a obnovy technologií průběžně dále investujeme.

Nabídka služeb této kliniky je opravdu široká. Místní odborníci realizují zákroky zaměřené na modelaci těla, odstranění vrásek či křečových žil, dále také na preventivní medicínu a součástí nabídky je i dentální hygiena.

Z hlediska služeb zaměřených na modelaci těla můžeme zmínit například odstranění mateřských znamének, odstranění celulitidy, redukci váhy, léčbu onychomykózy či modelaci prsou.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2009

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Recenze (4)

5.0
4 Recenze · 100 % doporučuje
Operace očních víček

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Kaslovi za perfektní provedení operace horních víček. Vše proběhlo perfektně, bezbolestně s úžasným přístupem jak pana doktora, tak sestřičky Adélky.

Operace očních víček

Dolní víčka - operace

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.