Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výrůstky na bradavce

Luna96
9. 9. 2021 · Poslední odpověď: 2. 10. 2021

Dobrý den,

již snad 2 roky a půl mě trápí (pouze vizuálně, fyzicky o ničem nevím) výrůstky na pravé bradavce. Objevily se v dobu, kdy jsem otěhotněla s první dcerou. Estetický to vypadá blbě, ale asi jen tím, že o tom vím, přítel vždy říká, že by si ani nevšimnul, kdyby to vyloženě nezkoumal. Dvorce jsou v pořádku, je to opravdu jen problém na bradavce. Boule v prsu jsem nenahmatala, ale i tak se v poslední době obávám, ačkoli mi nepřijde, že by to třeba rostlo. Ani mě nenapadlo, že by se mohlo jednat třeba o rakovinu, dokud jsem o tom nečetla. První dceru jsem kojila 9 měsíců a hned na to opět otěhotněla, takže jsem neměla ani šanci vypozorovat, zda to s laktací třeba souvisí. Výtok jsem nikdy nezaznamenala, spíše mi to přišlo, jako třeba pupínky, nebo nějaké bradavice. Ráda bych, aby to bylo pryč a hlavně, aby se nejednalo o nic vážného.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 13. 9. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
bohužel takto na dálku nelze posoudit, nutné je vyšetření.

S pozdravem
MUDr. Hana Skeřilová
Klinika YES VISAGE
Premium
Kladno . 2. 10. 2021
Dobrý den, myslím, že by bylo ptřeba odebrat cytologii nebo lépe biopsii. Běžte na chirurgem/gynekologem nebo mammologem. S pozdravem MUDr. Radek Poláček, IP Beauty
Dobrý den,

zde nelze radit přes internet, navštivte zkušeného mammologa nebo plastického chirurga a po vyšetření se určí další postup.

S pozdravem

M Molitore
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění kožních výrůstků
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 1. 2023
Odstranění znamének
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi