Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserová epilace- spálení kůže

Sandranovakov
14. 12. 2023 · Poslední odpověď: 19. 12. 2023

Dobrý den, již několikrát jsem podstoupila laserovou epilaci trisel a okolí. Vždy vše bez problému, jen klasické podrazdeni kůže. Dnes po šestém sezení mi vyskakaly tyto spaleniny- laser byl nastaveny na stejný výkon jako vždy jindy. Na slunci jsem byla naposledy před měsícem a ne nijak intenzivně. Jde o spálení kůže nebo jen nějaké výjimečne podrazdeni? Cca týden zpět jsem dělala slabší mechanicky peeling, muže to mít souvislost? Predtim jsem nikdy tuto reakci neměla. Kůže nepali a zákrok nebyl bolestivý ani nepříjemný víc než při předchozích ošetřenich. Podpaží ošetřováno stejne a tam k zadne nežádoucí reakci nedošlo, stejne jako u zbytku trisel smerem dolu, opravdu je takto podrážděný jen vršek. Zůstanou mi pigmentove skvrny? Zitra si mám k lekarce zajít pro recept na nějakou kortikoidovou mast.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den. Myslím, že jde pouze o jednorázovou reakci a může to být i po peelingu. Dala bych krátkodobě Locoid crelo crm., na max 5 dnů. Další návštěvu i ošetření laserem doporučuji s nastavením nižších parametrů. Po ošetření laserem promazat panthenolem, nechodit do sauny, bazénu.
Také je otázka jaký druh laseru používají, náš diodový laser je šetrný.
WhatsApp
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová epilace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 1. 2012
Laserová epilace
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 6. 2017
Laserová epilace
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 2. 2014
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2015
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 5. 2007
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2014
Laserová epilace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 6. 2015
Laserová dermatologie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 12. 2021
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2022
Laserová dermatologie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 3. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi