21. 1. 2019 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

Recenze MUDr. Petr Jirák

Recenze MUDr. Petr Jirák

personál byl velmi milý, vstřícný, příjemný, usměvavý. Byla to opravdu chvilka příjemné relaxace v příjemném prostředí s příjemnými profesionály. Odstranění chloupků se sice nezdařilo, ale s přístupem personálu a ohodnocení kvality péče o klienta to nemá nic dočinění.

Laserová epilace EPILIA
Premier Clinic je skutečně nádherná klinika, poskytují zde profesionální služby, personál je milý, moc ochotný a šikovný. Efekt ošetření jsem skutečně pozorovala, jak jsem byla poučena, ošetření je rychlé, nečekáte zde.
Epilace lýtek bez bolesti

Moje kamaradka lekarka mi doporucila toto studio. Mam pozitivni zkusenost s epilaci, ale nebyla jsem uz spokojena se zastaralym laserem a tak jsem se rozhodla vyuzit akci na novy diodovy laser v Amaryllis. Velmi me prekvapilo, ze vse probehlo...