Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce s vypnutím kůže - srovnání Body Tite, Slim Lipo a Laser Lipo

Muse
22. 1. 2014 · Poslední odpověď: 14. 7. 2014

Dobrý den!

Chtěla bych vědět co je lepší, Body Tite, Slim Lipo nebo Laser Lipo? A nebo Body Jet dohromady s Laser Lipo? Chtěla bych provést liposukci na bříšku a stehnech. Mám normální váhu, byla jsem vždy štíhlá ale ve 46 letech se najednou ukládá tuk, který nedokážu ovlinit cvičením.. Mám také celulitidu na stehnech a trochu uvolněnou kůži nad koleny. Proto bych se ráda rozhodla pro jednu z metod, která zároven'vypíná kůži (kolagen).Zároven'by měla být tato metoda šetrná, mám strach z poškození lymfy a velikých pohmoždění s dlouhou rekonvalescencí. Informovala jsem se o všech těchto metodách ale nejsem z toho chytřejší. Co je pro mě lepší jaké jsou cenové rozdíly a jaká by byla cena za tři oblasti??? Chtěla bych podstoupit liposukci už začátkem března.

Mockrát Vám děkuji a přeji dobrý den!

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 14. 7. 2014
My používáme všechny 3 metody a každá má nějaké výhody ( tedy máme lasery od jiných výrobců ale to je jedno). Body tite je významně nejůčinější ale musí se s ním opatrně a není pro ůplně jemnou kůži. Lasery naopak jsou dobré tam, kde jde o drobnější korekci , často jen v místním umrtvení. Je potřeba to viďt. Děláme asi 3 Body tite na jeden laser. DočŠmucler, Asklepion
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 29. 1. 2014
No s tím vystavováním se na internetu bych byl opatrný- raději to pošlete všem možným lékařům e-mailem, pokud se necítíte být fotomodelem, je to přeci jenom citlivá věc a nevíte, kdo to jak a kde použije...Tyhle věci by měli jít co nejintimněji. I když asi jste pod falešnou identitou, tak to pak snad...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Věra Šatánková
Praha . 28. 1. 2014
Dobrý den,

u nás na klinice používáme ultrazvukovou liposukci VASER Lipo. Jedná se o tumescentní liposukci za pomoci ultrazvukové energie, která napomáhá mimo jiné tonizace kůže a zároveň minimalizuje otoky, krvácení a bolestivost. Ráda zodpovím Vaše dotazy na osobní konzultaci zdarma. Cena je od 39.000,- CZK.

S pozdravem
MUDr. Věra Šatánková
ISCARE
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Liposukce stehna-hýždě v lokální anestezii

mako78
8. 4. 2013 · Poslední odpověď: 7. 5. 2013

Dobry den, rada bych se zeptala na doporuceny typ liposukce, zajem mam o stehna a hyzde, foto prikladam. -preferuji lokalni anestezii, je v mem pripade moznost provedeni obou oblasti pouze v LA? -jak dlouho po porodu se liposukce obecne doporucuje? -jak dlouho tumes.roztok a zbytky anestezie znemozni kojeni (jsem 8 mesicu po II.porodu, nyni kojim obcas v noci) -jak liposukce ovlivni tzv.volnou kuzi? V I.teh.jsem pribrala cca 25kg a shodila 20kg, zahy II.teh a pribrala jsem 30kg a shodila 25kg, tedy 10kg prebyva od me puvodni vahy. Nicmene celkem rychle pribytky a ubytky vahy v pouhych 2letech po sobe (deti maji rozdil pouze 1,5roku) zanechaly kuzi tak nejak volnejsi nez byla. Neumim si predstavit jak by vypadala po odsati tuku, zda nebude kuze jeste volnejsi? Cvicim 1xtydne bikram jogu, 1xtydne 30min domaci stepper, kuzi poctive denne promazavam, ale nic moc efekt. Vek 34 let. Predem dekuji za doporuceni. Jeste bych se rada zeptala, podle jakych parametru hledat vhodnou kliniku. Cena samozrejme neni to prvni kriterium. Diskusi a nazoru na internetu je mraky:-) Tak abych nemusel uplne vsechny potencionalni kliniky obchazet obecne. Pouze v Praze. Dekuji.

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 4. 2013
Nejlepší odpověď
Při vší úctě nyní se věnujte svému dítěti, kojte co nejdéle, pak si udělejte dietní režim a až to nepůjde opravdu dolů navštivte někoho z nás....
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi