Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vypadnutí chloupků po epilaci laserem

Ana213006
29. 1. 2014 · Poslední odpověď: 15. 2. 2014

Dobrý den, před týdnem jsem byla na laserové epilaci laserem Candela a bylo mi řečeno, že mi chloupky samy vypadnou a až uvidím, že mi znovu začínají růst, tak se mám objednat na další proceduru.. Zatím mi skoro žádné chloupky nevypadly a nevím co mám dělat. Byla jsem na epilaci brady a tváří a nechci nesprávnou domácí depilaci narušit efekt laseru...

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
pracujeme sice s jiným laserem, ale dle zkušeností našich klientů Vám mohu říci, že první vypadávání chloupků se dostavuje cca po 2 týdnech po ošetření. Další ošetření většinou plánujeme po 4 až 8 týdnech podle toho o kolikáté ošetření se jedná. Chloupky během celé terapie nesmí být vytrhávané, je možné je pouze holit.
Tyto informace by Vám měli sdělit v centru, které naštěvujete, takže Vám doporučuji tam zavolat a zeptat se.

S pozdravem Alena Tichá.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

pokud jste s laserovou epilací nespokojena, můžeme Vám doporučit epilaci pulsním světlem. Stejně jako u ostatních epilací je však potřeba cca 5 ošetření, zhruba po 3-6 týdnech. Tímto Vás zvu na bezplatnou a nezávaznou konzultaci do Petra Clinic. Objednávky na tel: ********** nebo na *************

S pozdravem a přáním pěkného dne
Bc. Petra Řehořková
Petra Clinic, Klinika estetické medicíny
Esthé Laser Clinic
Praha . 30. 1. 2014
Dobrý den Ano,

doporučuji počkat, týden je krátká doba.
Vydržte ještě 3 týdny a v případě, že chloupky nevypadnou, doporučuji konzultaci v centru, kde byl zákrok proveden.

Hezký den,

MUDr. Kubátová

Esthé-clinic of esthetic medicine
**************

Tel.č. *********

***********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 30. 1. 2014
To je divné. Při ošetření laserem chloupek shoří, pppřípadě zůstane zbyteček, který vypadne ihned. Buď byl kousek vynechán, nebo byla požita malá energie. Musí se energie vyzkoušet, tzv. Kalibrace. Vraťte se , ať to takto zkusí. Kdybyste měla jinou barvu chloupků, tak jiný laser. Fáze rǔstu s tím nemá co dělat, ta souvisí s novým růstem po týdnech. Chloupky hoři před očima , to je divné, pokud to byl GentleLase či GentleYAG. Popř se stavte u nás, zkusíme, jak to je.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, je to skutečně tak, chloupky začnou pomalu vypadávat, důležité je do procesu nijak nezasahovat. Na jedno ošetření je redukce mezi 25-30%, velmi záleží na růstové fázi chloupku, tedy se nebojte, efekt se jistě dostaví.

S pozdravem MUDr. Helena Zdobinská-Reisingerová

Klinika Mediestetik, *********************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2015
Laserová epilace
Žádné odpovědi
Laserová epilace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 1. 2012
Laserová epilace
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 6. 2017
Laserová epilace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 12. 2023
Laserová epilace
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 6. 2015
Laserová epilace
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2019
Laserová epilace
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2013
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2022
Laserová epilace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 6. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi