Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Popáleniny po IPL

jana34940
27. 6. 2009 · Poslední odpověď: 22. 6. 2013

Dobry večer,dne 25.6 jsem podstoupila ošetření epilaci IPL,nebylo to na Vaší klinice to zduraznuji,v mem připadě se jednalo o epilaci lýtek,boužel mam asi 40 popalenin,na lýtkách,výpadaji jak od razítek ty popaleniny,ona paní co mi epilaci provaděla tvrdí,že je to scela normální,v patek mi znamá volala na Vaší kliniku,a sestřička jí řikala,že normalní to není,že to asi bylo provedeno nekvalitní obsluhou přístroje,paní co mi vykon provaděla mi lytka,před zakrokem nenamazala žadnou dezinfekci,ani sem necitila,že bý mě o přestavkach přistrojem chladila nohy a gelem značně šetřila,po zakroku mi nohy natřela fenistim gelem,nohy mě večer palily k zblaznění a rána sem tam měla ty popaleniny,tak se Vás chci zeptat na Váš nazor,chlup mi zatim nevypadl ani jeden,za to popaleniny bolí,v noci nemohu spat asotva chodim děkuji moc jana

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
IB Technology s.r.o.
IB Technology s.r.o.
Žádné recenze
9. 7. 2012
Dobrý den,

takové to negativní změní mohou zapříčinit nekvalitní přístroje. Popálení po ošetření IPL není standartní. Pokud mohu doporučit, nechoďte na další ošetření. Jak zde bylo již zmiňováno, strupy si sama nestrhávejte a promazávejte pantenolem. Doporučili bychom Vám podstoupit další ošetření u nás. Jsem zároveň prodejci i salon. Vlastníme jednu z nejmodernějších a nejkvalitnějších metod u nás. Více informací o depilaci naleznete **************

*************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Salon Andělské krásy
Salon Andělské krásy
Žádné recenze
29. 6. 2012
Dobrý den Petro,

než se Vám strupy vyloupou, doporučujeme vyhýbat se sluníčku. Pokud to nebude možné, namažte se krémem s SPF 50. Na noc si strupy mažte silnější vrstvou kalciové masti. Nesnažte se strupy sama odstraňovat, mohly by Vám zůstat jizvičky.

Salon Andělské Krásy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 29. 6. 2012
Dobrý den Petro,

předpokládám, že popálení bylo pouze povrchové. Strupy by se měly postupně vyloupat a kůže vyhojit bez následků. Ošetřujte místa panthenolem, lépe mastí, a vyčkejte vyloupaní. Určitě se strupy nesnažte mechanicky odstraňovat, mohly by vzniknout jizvičky a pigmentové změny. Přejete-li si stav konzultovat osobně, rádi Vás na lince komunikačního centra pro klienty Kliniky GHC na ********** objednáme k dermatoložce.

S pozdravem za Kliniku GHC,

MUDr. Šárka Slavíková
Dermatolog


Klinika GHC
********
********
Tel: ********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Fantasy LLL
Fantasy LLL
Žádné recenze
28. 3. 2010
veľmi neprofesionalne Vam to urobili to sa nemôže stať, pravdepodobne šetrili na kontaktnom géle a asi aj obsluha bola zla. žiadala by som od nich nápravu
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
France Laure Cosmétiques
France Laure Cosmétiques
Žádné recenze
29. 6. 2009
Muzete me prosim kontaktovat na mobil.c.***********
MUDr. Michal Sicak
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
29. 6. 2009
Dobrý den Jano, doufám, že se Vám již popáleniny hojí. Vždy je nejlepší obrátit se v případě obtíží na ošetřujícího lékaře. V případě Vašeho zájmu o osobní konzultace s lékařem na naší klinice se můžete objednat ke zhodnocení Vašeho zdravotního a návrhu terapie. S pozdravem MYCLINIC Prague, T:**********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová epilace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 6. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi