MUDr. Ali Amiri
MUDr. Ali Amiri

MUDr. Ali Amiri

Premium
Žádné recenze
Ohodnotit
Višňová 1957/25, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 40 hodin
MUDr. Ali Amiri
MUDr. Ali Amiri Premium
Žádné recenze

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 1644 návštěv profilu

MUDr. Ali Amiri je zakladatelem a hlavním lékařem Prague aesthetic Clinic, s.r.o. Jeho specializací je estetická a korektivní dermatologie, která ho zajímala již v době studií. Aplikace injekčních výplní jak pomocí botoxu tak kyseliny hyaluronové a mezonitě PDO se stala jeho oblíbeným zákrokem.

MUDr. Ali Amiri studoval od roku 1999 až 2006 Všeobecné odborné lékařství na Karlově univerzitě v Praze. Posléze v roce 2012 získal atestaci v oboru dermatovenerologie. Neustálé vzdělání je pro pana doktora samozřejmostí a proto se pravidelně účastní nejrůznějších specializovaných tuzemských i zahraničních kurzů a školení.

MUDr. Ali Amiri má za sebou mnohaletou praxi v oboru estetické a korektivní dermatologie s velmi bohatými zkušenostmi. Od roku 2007 do 2012 asistoval v Univerzitní nemocnici Na Bulovce v Praze, poté mezi lety 2008 až 2012 pracoval jako atestovaný lékař v Pražském dermatologickém centru, v roce 2010 působil též v Sina nemocnici Ishan v Iráku a v roce 2011 v Slim & go centru. V roce 2012 založil svoji první kliniku Lilium aesthetic clinic a o dva roky později v roce 2014 vybudoval Prague aesthetic clinic kde působí dodnes.

Pan doktor se na klinice Prague aesthetic clinic specializuje na odstranění a rozlišování různých kožních melamonů a stal se odborníkem v celkové péči o pokožku. Odoperoval již více než stovky kožních znamének, pih a nejrůznějších výrůstků. Mimojiné MUDr. Ali Amiri disponuje bohatými zkušenostmi v používání laserových a radiofrekvenčních zařízení.

MUDr. Ali Amiri je členem České lékařské komory, České asociace dermatologie a Evropské asociace v dermatovenerologie EADV. Estetická a korektivní dermatologie je pro pana doktora nádherný obor, který přináší klientům radost ze sebe samých. Mezi jeho oblíbené ošetření patří aplikace botoxu, kyseliny hyaluronové a mezonitě PDO. S MUDr. Ali Amiri se perfektně domluvíte v následujících jazycích: čeština, angličtina, perština a arabština

Na klinice Prague aesthetic clinic jsou nabízeny zákroky plastické chirurgie, estetické medicíny a dermatologie, které jsou prováděny nejmodernějšími metodami a materiály. Mezi nejvyhledávanější zákroky a ošetření patří injekční výplně pomocí botoxu nebo kyseliny hyaluronové, augmentace prsou, plastika břicha, liposukce, korekce vrásek a další.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (4)

Požádejte: MUDr. Ali Amiri o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!