MarBelle Clinic s.r.o. - MUDr. Martina Matzenauer

MarBelle Clinic s.r.o. - MUDr. Martina Matzenauer Starter

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Tomkova 57/27, Olomouc, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Pracovní doba: Po - Pá 8:00-17:00
MarBelle Clinic s.r.o. - MUDr. Martina Matzenauer
MarBelle Clinic s.r.o. - MUDr. Martina Matzenauer Starter
(3 Recenze)·100% doporučuje

Informace

 • 4189 návštěv profilu

MUDr. Martina Matzenauer se specializuje na komplexní anti-aging přístup, ve kterém kombinuje zkušenosti z letité dermatologické praxe s řadou prestižních tuzemských i zahraničních školení v oblasti anti-agingu, výplňových materiálů, aplikace botulotoxinu, formování postavy a obličeje, kromě jiného také prostřednictvím injekční lipolýzy. Injekční techniky kombinuje s dermatologickými znalostmi pleti a zkušenostmi s péčí o různé typy pleti. K tomuto účelu kombinuje ošetření chemickým peelingem, skin booster, mezoterapii, microneedling, plazmaterapii a samozřejmě ošetření pomocí laseru. 

Mezi nejnovější přístroje v ambulanci paní doktorky patří přístroj pro laserový lifting a lipolýzu Endolift a laser pro podezření pigmentací, acné a tetování - Hollywood Spectra laser.

U svých klientů používá pouze certifikované produkty nejvyšší kvality renomovaných značek, aby byly výsledky předvídatelné a co nejlepší.

„Vnímám přání svých klientů a snažím se je přetvořit do co nejpřirozenějšího estetického výsledku pro zachování zdravé krásy. Kromě estetického ošetření svým klientům radím i v psychologické a nutriční oblasti, protože to jsou neoddělitelné součásti zdravého vzhledu a komplexního přístupu k anti-agingu a well-being.”

Kromě estetického ošetření se věnuje také dermatologickému poradenství, nejčastěji se s ní pacienti a klienti radí s potížemi s chronickými záněty kůže (ekzém, psoriáza), akné a vyšetření névů (znamének) a jiné. Pro paní doktorku jsou samozřejmostí také konzultace a edukace v oblasti domácí péče o pleť.

Kde ordinuje:

Působí v Olomouci na klinice MarBelle Clinic, která se specializuje na estetickou a anti-aging medicínu.

O paní doktorce:

V roce 2014 absolvovala obor všeobecné lékařství na II. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde již během studií jevila zájem o korektivní medicínu a dermatologii a absolvovala stáže na prestižních pražských klinikách. Tento svůj zájem dále rozvíjela i po ukončení studií na řadě tuzemských i zahraničních certifikovaných kurzech a školeních týkajících se estetické medicíny ve Francii, Švýcarsku, Německu, na Slovensku a v České republice.

Od roku 2016 působila na klinikách estetické medicíny v Olomouci.

V roce 2021 úspěšně složila atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie. Díky její hlavní specializaci má výborné znalosti anatomie a struktury kůže a jejího přirozeného stárnutí a problémů s ním spojených. Díky tomu je schopna klientovi na míru navrhnout komplexní ošetření s ohledem na jeho věk a typ pleti.

V roce 2022 založila svou vlastní kliniku MarBelle Clinic v Olomouci.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká dermatovenerologická společnost
 • Společnost estetické a laserové medicíny

Zkušenost:

 • 10 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • Français

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem
 • Jiné

Hlavní zákroky

Neinvazivní lifting obličeje

Nově v naší ambulancí můžete podstoupit minimálně invazivní laserové ošetření Endolift®! Endolift® je nová alternativa k chirurgickému liftingu a liposukci, která cílí na redukci povislé kůže a nahromaděného tuku. Stimuluje hluboké a povrchové vrstvy kůže, zpevňuje povislou kůži, v dermální vrstvě stimuluje tvorbu nového kolagenu a redukuje nadbytečný tuk. Trojitá brada a povadlé tváře jsou minulostí!

Recenze (3)

5.0
3 Recenze · 100 % doporučuje
Odstranění tetování

Psychický blok ohledně tetování způsobil nutnost odstranění. Doktorka byla velice příjemná, jak po telefonu, tak osobně vše vysvětlila, nevynechala žádný detail, vše jak bude probíhat i celkovou částku. Velice příjemné prostředí a žádný problém s r...Číst dál

Botulotoxin

Již několik let jsem se trápila s velmi hlubokými vrásky na čele, masáže, krémy nic nepomáhali. Rozhodla jsem se navštívit kliniku kde mi velmi prijemná a sympatická paní doktorka Martina vše vysvětlila a po domluvě provedla zákrok botox .Zákrok samo...Číst dál

Botulotoxin

Byla jsem u paní doktorky Matzenauer na botoxu čela. Bála jsem se poklesu obočí, ale paní doktorka mě přesvědčila, že se nic takového nestane. A měla pravdu, výsledek je skvělý. Jsem moc spokojená :) Opravdu doporučuji paní doktorku jak pro její odbo...Číst dál

Požádejte: MarBelle Clinic s.r.o. - MUDr. Martina Matzenauer o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (7)

Požádejte: MarBelle Clinic s.r.o. - MUDr. Martina Matzenauer o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (2)

Výplň glabely (botox bez efektu)
Odpověď odborníka · 20. 2. 2022

Dobrý den, v oblasti glabelly je jednoznačně nejbezpečnější aplikace botulotoxinu, je ale možné, že u Vás neúčinkuje daný produkt. Na trhu existují i jiné produkty, takže než bych se osobně pouštěla do aplikace výplně do této rizikové oblasti...

Číst dál
Požádejte: MarBelle Clinic s.r.o. - MUDr. Martina Matzenauer o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!