Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Stále červený nos (18 let)

Karlos
29. 9. 2008 · Poslední odpověď: 30. 9. 2008

Dobrý den, mám dotaz ohledně červeného nosu. Je mi skoro 18 a nos mi zacal červenat už cca před rokem, je neustále (celý od kořene až po špičku) červený , nikdy to nezmizí, jen se intenzita zčervenání zmenší o něco např. když je léto, naopak v zimě je to nejhorší to ho mám v chladu ještě víc červený než za normálních teplot. Cítím také, že ho mám při jakékoliv trochu menší teplotě hned studený ale to asi nebude problém toho neustálého zčervenání. Taky bych chtěl napsat, že presně před rokem jsem začal užívat lék Roaccutane na akné (dobral jsem ho před půl rokem) kterým jsem trpěl a pořád (už méně) trpím, tak jestli to nemůže mít nějakou souvislost i s tímto lékem jako jeho vedlejší účinek. Chtěl bych se zeptat, zda nevíte čím to může být způsobeno, jak by se toto dalo případně řešit a zda nemůže jít právě o zde uváděné rozšířené žilky. Už si nevím rady :( Moc děkuji za vaši odpověd'

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Laserové Centrum Anděl
Praha . 30. 9. 2008
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
z Vašeho dotazu není 100% jasné, o jakou záležitost se jedná, kožní lékař by Vás musel vidět. O rozšířené žilky se samozřejmě může jednat, ty u nás řešíme laserovou metodou. Všechny podrobné informace, včetně léčby akné, kterou u nás také provádíme, získáte při konzultaci v našem laserovém centru, cena je 400 Kč, případné zákroky by bylo možné provést ihned po konzultaci. S přáním hezkého zbytku dne Jana Šindelářová, Laserové centrum Anděl.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 30. 9. 2008
Vážený pane,

váš stav je možno posoudit až po celkovém vyšetření /konzultace je zdarma a léčba je částečně hrazena pojišťovnou/.Po vstupním vyšetření je na našem pracovišti možno nabídnou několik možností,včetně terapie laserem.
Pokud budute mít zájem se k nám objednat,volejte recepci dermatologie tel.

Děkujeme za důvěru,hezký den.
MUDr Kravciv,dermatologie LD
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová dermatologie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 8. 2011
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 6. 2018
Zvětšení prsou
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2011
Otoplastika
32 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 2. 2020
Laserové odstranění rozšířených žilek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2013
Laserové odstranění rozšířených žilek
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 5. 2019
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 1. 2010
Jizvy po akné
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 9. 2013
Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 11. 2017
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi