Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Co na hluboké jizvy po akné?

PavelSti
12. 9. 2013 · Poslední odpověď: 16. 9. 2013

Dobrý den ,je mi 17 let (skoro 18) a před 3 lety jsem měl silné akné.Teď mi po něm zbyly už jenom jizvy ,které se mi zdají docela hluboké a jdou videt hlavně ,když jsem unavený.Mám je na obou lících a nějaké drobnější na čele.Byl jsem už několikrát na laseru CO2 ,ale nezdá se mi ,že by měl nějaký znatelnější účinek. Jakou byste mi navrhovali metodu a kolik by stála? Děkuji.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,

co se týče jizviček po akné, můžeme Vám nabídnout frakční mikrojehličkovou radiofrekveci v kombinaci s biostimulačním laserem s použitím 100% séra kyseliny hyaluronové. Mohu Vás tímto pozvat na bezplatnou a nezávaznou konzultaci?

S pozdravem
Petra Řehořková
Petra Clinic
Premium
Praha . 13. 9. 2013
Dobrý den,
nejpřesnější odpověď bychom Vám dali po shlédnutí Vaší pleti. Takto obecně můžeme říct, že snad není nutno začínat s nejdražšími ošetřeními, naše pracoviště má velmi dobrou zkušenost s ošetřením, kterému se říká microneedeling. Při tomto ošetření dochází k rozrušení jizviček sadou jehliček, do pleti se zanese speciální sérum s výživou, vitamíny, aminokyselinami, růstovým faktorem a prostě vším, co pleti svědčí. Poté se pleť díky vpichům hojí novým kolagenem. Metoda je to elegantní, účinná a nebolestivá.Dle výsledků po tomto ošetření lze pak ještě dohydratovat pleť kyselinou hyaluronovou. To vše nabízíme probrat v naší bezplatné poradně, objednat se můžete
S přátelským pozdravem
MUDr. Milena Vojtíšková
Ultrafiltráty BIOPULSE
Ultrafiltráty BIOPULSE
Žádné recenze
12. 9. 2013
Dobrý den,
mohu doporučit Ultrafiltráty BIOPULSE.  Pro více informací navštivte naší web stránku kde najdete i kontakt pro osobní konzultaci.J.Vendelinová, Ultrafiltráty s.r.o.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 12. 9. 2013
Dobrý den,

jizvy po akne mohou být terapeutickým oříškem. Kromě CO2 laseru používáme na ,,zbrušování a zahlazování,, frakční plasmu, která vedle pálení na povrchu prohříváním stimuluje tvorbu kolagenu pod jizvou (cena 2500-5000 Kč), u velmi vtažených jizev je vhodné vazivové provazce vtahující jizvy podříznout metodou Aptos wire a velmi dobré zkušenosti máme i s aplikací zasíťované (husté)kyseliny hyaluronové přímo do jizev nebo plošně v oblasti s jizvičkami metodou skinbooster ( cena 280+6700 za 1ml).

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Kolik by stála operace na zóně čela a lícní kosti?

Pinkuva
22. 8. 2020 · Poslední odpověď: 28. 8. 2020

Mám rozšířené póry a mám nějakou podkožní inflamaci. Nevím, co byste mně mohli doporučovat. Omlouvám se předem, jsem ze Španělska a mám špatnou gramatiku.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
28. 8. 2020
Agradeciendo tu mensaje en nuestro foro, te comento que hay que tratar tu acne activo, reducir la inflamacion y reducir los poros. Para eso existen multiples alternativas que incluyen IPL, peeling quimicos, laser ablativo de CO2 y tratamientos topicos. Te invito a mi clinica ubicada en Praga para una consulta totalmente gratuita para evaluar tu caso.
Muchos saludos y escribeme para lo que necesites.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Akné v dospělosti a léčba jizev po akné

Micky2111
2. 9. 2020 · Poslední odpověď: 9. 9. 2020

Dobrý den je mi 35 let a v posledních 4 měsících se mi zhoršilo akné na obličeji, strašně to bolí a zůstávají mi jizvy.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 9. 9. 2020
Dobrý den,
rádi Vám pomůžeme a doporučíme pro Vás to nejvhodnější řešení. Objednejte se k nám na osobní konzultaci.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Jizvy po akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 10. 2020
Léčba akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 10. 2020
Korekce jizev
21 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2013
Léčba akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 2. 2023
Laserová léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 12. 2012
Jizvy po akné
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Jizvy po akné
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 1. 2015
Jizvy po akné
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2020
Microneedling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 1. 2015
Korekce jizev
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi