Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Modřiny a strupy po odstranění žilek u nosu

monika_7737345
monika_7737345
28. 9. 2009 · Poslední odpověď: 11. 5. 2013

Dobrý den, před 14 dny jsem podstoupila zákrok laserem k odstranění žilek kolem nosu. Pan doktor mi dal na výběr mezi laserem, který odstraní žilky ihned, ale budu mít po něm pár dní šedočerné fleky nebo laserem, který musím 2x zopakovat, ale budu mít místo jen mírně zarůžovělé. Vybrala jsem si ten druhý, ale při zákroku to byla neuvěřitelná bolest, něco jako elektošoky. Kolem nosu jsem to měla modřiny a strupy se mi hojí ještě dnes. Místa jsou nyní stále červená..., vypadám,mnohem hůř než před zákrokem, který mě stál 600,- Chci se zeptat zda se červená místa zahojí a jestli mám zvolit jinou kliniku? Děkuji.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika GHC Praha
Praha . 22. 7. 2012
Dobrý den, vzhledem k tomu, že nevíme, jaký typ laseru byl použit a jaký je konkrétní stav obličeje, nedokážeme bohužel adekvátně poradit. Je více možností, buď navštívit v rámci kontroly lékaře, který zákrok provedl a řešit stav a z toho plynoucí Vaší nespokojenost přímo s ním, nebo navštívit jiného dermatologa. Vstupní konzultace na naší klinice stojí 670,- Kč. Naše dermatoložky Vám rády poradí, zhodnotí stav, doporučí další postup. Jsme Vám rádi k dispozici.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC Praha,



Markéta Koňaříková
Senior Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
30. 9. 2009
kliniku nemente
vse se zahoji a iiste budete spokojena
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 9. 2009
Mějte trvpělivost, někdy se to dohojí až třeba po půl roce od výkonu. Cena je přiměřená, možná na dolní hranici průměru. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 28. 9. 2009
Dobrý den, dle popisu vašeho problému doporučuji ještě vyčkat, nebo=t zarudnutí po laserovém výkonu jakéhokoliv typu odeznívá postupně a výsledek zákroku se hodnotí za 6 týdnů.Tudíž nelze situaci po 14 ndech hodnotitOšetřujte dané místo tak, jakám doporučil pan doktor a mějte trpělivost, bylo by dobré vědět jakým typem přístroje (IPL, nebo laser) jste byla ošetřována.
S pozdravem

MUDr.Simona Bedřichová

Související dotazy

Neodstranitelna cervena zilka u nosu

Gaspard
Gaspard
1. 10. 2018 · Poslední odpověď: 8. 10. 2018

Dobry den, vim, ze je to problem, ktery se zde omila pravdepodobne porad dokola, ale potrebovala bych poradit ohledne cervenych zilek kolem nosu. Byla jsem nescetnekrat na v-beam laseru (pouze top kliniky). Bohuzel se mi jedna a ta sama zilka u nosu stale vraci a po kazdem zakroku pomoci laseru v-beam se zaceli, vybledne, ale to je vse, porad je tam i pres to, ze byla zvysena energie a zakrok jsem opakovala opravdu mnohokrat. Vzdy to vypada dobre ale po mesici je zilka zpet teba mene viditelna, ale je tam. Existuje technika, kterou se zilka doopravdy odstrani? Porad se mi vraci jedna a ta sama na to samem miste. Dekuji za pripadne rady.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 2. 10. 2018
Nejlepší odpověď
Pokud je žilka hlubší, tak alexandriový laser nebo ještě radikálnější Nd:YAG. Proto musí být na pracovišti několik laserů.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserové odstranění rozšířených žilek
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 3. 2008
Laserové odstranění rozšířených žilek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 3. 2013
Laserové odstranění rozšířených žilek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 6. 2019
Laserové odstranění rozšířených žilek
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 5. 2019
Laserové odstranění rozšířených žilek
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 4. 2019
Laserové odstranění rozšířených žilek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 7. 2018
Sklerotizace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 5. 2022
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2022
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 4. 2019
Frakční laser
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 2. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi