Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Popraskané žilky na nohách

Uzivatel
9. 6. 2008 · Poslední odpověď: 9. 6. 2008

ahoj,tymto sposobom prosim o radu a nazor na moj problem.mam 32 rokov a mam velmi rozssiahle popraskane zilky na nohach,v hlavnej miere na stehnach a po oboch stranach lytok.5 rokov dozadu som bola operovana na krcove zily,ktore mam prakticky od jakziva,ale zhorsenie nastalo az po porode.krcove zily sa uz netvoria az na kotniku lavej nohy,kde je to esteticky nepekne a bolestive.a este v podkoleni,kde az do teraz to bol len esteticky problem,ale uz to zacina byt bolestive.prejavuje sa to hlavne ked dlhsie chodim alebo stojim.pred rokom a pol som prestala fajcit,zacala som zdravsie jest,pravidelne cvicit.pravidelne opakujem zihlavove kury a zacala som uzivat tabletky z healthy shopu-horse chestnut a gotu kola.ktore su urcene priamo na krcove zily a praskanie cievnych stien,ale nezda sa mi ze mi to pomaha.i ked to uzivam len kratko zilky zacali praskat viac a viac.mam aj cellulitidu,takze je tam asi zle prekrvenie.som presvedcena k zakroku,ale nemam presnu predstavu o aky zakrok ma ist,aky pristroj je k tomu najlepsi,kolko to bude stat,kolko sedeni je potrebnych,a ci sa da vykonat zakrok na oboch nohach a celych partiach naraz alebo musi byt odstranena kazda jedna cievka samostatne?zaujimalo by ma ci mozem poslat fotodokumentaciu postou na prislusnu kliniku,nech ma doktor aku taku predstavu?pracujem v zahranici,nechodim domov casto,ale nie je problem prist.tiez sa chcem opytat,co su dolezite ukazovatele pre zakrok?myslim tym udale o pristrojoch,kozmetika,typ pristroja,atd?pytam sa lebo ozaj neviem.da sa vobec tento problem skutocne odstranit?ak by ma niekto mohol informovat,ake informacie su pre mna potrebne,budem velmi vdacna.financne som na tom dobre,a tak mi nevadi vyzsia cena ale ide mi prvorade o kvalitu a uspesnost zakroku.tento problem mam roky,a v poslednej dobe sa to rapidne zhorsuje.cievky praskaju takmer vsade,niektore slabsie ine dost viditelne.do cervena,ale aj do fialova.jednotlivo ale aj v hlukoch.zacinam mat z toho skutocne depresie,nedokazem ist v sukni alebo na plavaren.nemam ziadne sebavedomie.prosim pomozte mi.dakujem vopred.martina

Reklama
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 3. 2008
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 10. 2017
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2013
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 3. 2012
Chirurgie ruky
Žádné odpovědi
Laserové odstranění rozšířených žilek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 3. 2013
Fotorejuvenace IPL
Žádné odpovědi
Laserové odstranění rozšířených žilek
Žádné odpovědi
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2019
Laserové odstranění rozšířených žilek
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 7. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi