Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Časté křeče v nohách

Anonymní
Barysek
19. 7. 2010 · Poslední odpověď: 6. 3. 2012

Dobrý den, od malička mě trápily bolesti nohou, mnohdy jsem nemohla ani spát, ve 14 jsem byla na operaci s křečovou žilou a teď mám pocit, že je to ještě horší, od tý doby mě v nohách trápi čímdál častější a nepřijemnější křeče. Nevím si už rady, co s tím udělat. Děkuju za jakoukoliv pomoc, Barbora,18 let.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
VASCUMED s.r.o.
Brno . 6. 3. 2012
Dobrý den,
dle toho, co jste napsala máte asi po ultrazvukovém vyšetření žil, nicméně to, že "průchodnost máte dobrou" neznamená, že netrpíte známkami chronické žilní nedostatečnosti. Křeče v nohou máte v klidu nebo při ujítí určité vzdálenosti? Při udávaných obtížích je vhodné navštívit nejbližší cévní ambulanci a doplnit vyšetření i tepenného systému (minimálně na přítomnost periferních pulzací a případně ultrazvuk tepenného systému) a také povrchového žilního systému na přítomnost insuficience - tím se vyloučí nebo naopak potvrdí cévní příčina obtíží.

MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D.
VASCUMED s.r.o. - Centrum žilní chirurgie
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 21. 7. 2010
Obraťte se na cévní chirurgy. Některá laserová pracoviště mají cévaře také a tam to dělají moc pěkně. Zdraví Dr. Tomášek 602303877
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserové odstranění rozšířených žilek
Žádné odpovědi
Chirurgie ruky
Žádné odpovědi
Křečové žíly
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2021
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2007
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 10. 2020
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 9. 2007
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2014
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 1. 2008
Křečové žíly
Žádné odpovědi
Sklerotizace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi