MUDr. Zdeněk Pros - Perfect Clinic

(74 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1131470162
MUDr. Zdeněk Pros - Perfect Clinic
(74 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

Je zkušeným plastickým chirurgem se všemi klíčovými licencemi a členstvím v řadě odborných domácích i zahraničních společností. Provádí široké spektrum plastických operací v oblasti hlavy i těla. Podílel se na zavedení ultrazvukové liposukce do běžné praxe v České republice. I po dvaceti letech práce v oboru je pro něj jeho práce stále koníčkem.

Ve svém portfoliu zákroků nabízí kompletní spektrum estetických operací, včetně liposukcí prováděných prostřednictvím ultrazvuku. Specializuje se také na  oblast rekonstrukční chirurgie.

Pocit úspěchu mu přináší možnost zpříjemnit život co největšímu počtu lidí. Estetickou medicínu pak vidí jako jednu z cest, která k lidskému pocitu spokojenosti vede, a proto se jí rád se stále větším nasazením věnuje. 

MUDr. Zdeněk Pros patří ke klíčovým operatérům unikátního pracoviště estetické medicíny Perfect Clinic. Významnou měrou se podílel na vysokém standardu, který byl na klinice nastaven. Díky tomu klinika nabízí komfortní prostředí i moderní technologie odpovídající nadstandardně bezpečné a precizní operativě.

Lékař je atestovaným lékařem chirurgie I. stupně, dále je atestován v oboru plastické chirurgie a je také držitelem licence pro obor plastická chirurgie u General Medical Council ve Velké Británii.

Na Klinice plastické chirurgie III. LF Univerzity Karlovy v Praze působil více než 8 let.

Absolvoval odborné stáže a pobyty v USA, Německu, Austrálii nebo Rakousku.

Během svého působení v mikrochirurgickém týmu lékařů provedl spustu rekonstrukčních výkonů i replantací končetin. Jako první lékař u nás uskutečnil replantaci skalpu.

Ve Velké Británii pracoval tři roky pro vlivnou společnost na poli estetické chirurgie - The Harley Medical Group. 

MUDr. Zdeněk Pros je členem hned několika odborných lékařských společností, a to International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ISAPS), Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP, Společnosti pro využití laserů v medicíně a samozřejmě České lékařské komory.

Konzultaci přikládá mimořádnou důležitost a každému zájemci o estetický zákrok se věnuje s maximální pozorností. Konzultace s ním mohou probíhat v českém nebo anglickém jazyce.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Pracoviště:

  • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

  • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

  • Specialista

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Zákroky

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Estetická medicína

Dermatologie

Recenze (74)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Perfektní práce, velmi milý a lidský přístup pana doktora Prosa a setřičky. Děkuji Katrin

Pan doktor Pros je nejen vynikající plastik, ale i skvělý člověk, co má srdce na správném místě a to hodně pomáhá na psychiku, když máte doktora, který se za vámi přijde podívat na pokoj, usmívá se, zajímá se o vás, před sálem si vás vyfotí, nakreslí...Číst dál

Dlouho jsem se k zákroku (korekce horních víček) odhodlávala :) Důvodů bylo několik: respekt ze zákroku, průběh, léčba... Obavy byly liché. Pan doktor Pros je špičkový odborník. Jizvy se hojí bez problémů, díky lehkému make-upu nejsou po měsíci témě...Číst dál

Udělala jsem si prostě radost a neváhala jsem podstoupit modelaci v momentě, kdy gravitaci ošálit prostě nejde 🙂, podprsenka s kosticemi mi dělala modřiny pod prsy. Po konzultaci u MUDr. Prose jsem se už jen těšila na výsledek. Na klinice jsem se c...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Zdeněk Pros - Perfect Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (36)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Videa (5)

Požádejte: MUDr. Zdeněk Pros - Perfect Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (2)

Opar 2 týdny před liposukcí
Odpověď odborníka · 12. 2. 2007
Dobrý den, opar v akutním stadiu je při celkové anestezii problém a je důvodem k odložení výkonu.Důvodem je nebezpečí zavlečení virové infekce do dýchacího traktu. Naopak pokud je již opar zaschlý, tak to nevadí.

Články (3)

Operace víček zažívá boom

Operace víček zažívá boom

Proč je tento relativně „drobný“ zákrok tak účinným způsobem, jak omladit obličej? Nelichotivá spadlá víčka a „pytle“ pod očima totiž na první...
26. 8. 2021
Zobrazit další články
Požádejte: MUDr. Zdeněk Pros - Perfect Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!