MUDr. Zdeněk Pros

(76 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1131470162
MUDr. Zdeněk Pros
(76 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Je zkušeným plastickým chirurgem se všemi klíčovými licencemi a členstvím v řadě odborných domácích i zahraničních společností. Provádíširoké spektrum plastických operací v oblasti hlavy i těla. Podílel se na zavedení ultrazvukové liposukce do běžné praxe v České republice. I po dvaceti letech práce v oboru je pro něj jeho práce stále koníčkem.

Ve svém portfoliu zákroků nabízí kompletní spektrum estetických operací,včetně liposukcí prováděnýchprostřednictvím ultrazvuku. Specializuje se také na oblastrekonstrukční chirurgie.

Pocit úspěchu mu přináší možnost zpříjemnit život co největšímu počtu lidí. Estetickou medicínu pak vidí jako jednu z cest, která k lidskému pocitu spokojenosti vede, a proto se jí rád se stále větším nasazením věnuje.

MUDr. Zdeněk Pros patří ke klíčovým operatérům unikátního pracoviště estetické medicínyPerfect Clinic. Významnou měrou se podílel na vysokém standardu, který byl na klinice nastaven. Díky tomu klinika nabízí komfortní prostředí i moderní technologie odpovídající nadstandardně bezpečné a precizní operativě.

Lékař je atestovaným lékařem chirurgie I. stupně, dále je atestován v oboru plastické chirurgie a je také držitelem licence pro obor plastická chirurgie u General Medical Council ve Velké Británii.

Na Klinice plastické chirurgie III. LF Univerzity Karlovy v Praze působil více než 8 let.

Absolvoval odborné stáže a pobyty v USA, Německu, Austrálii nebo Rakousku.

Během svého působení v mikrochirurgickém týmu lékařů provedl spustu rekonstrukčních výkonů i replantací končetin.Jako první lékař u nás uskutečnil replantaci skalpu.

Ve Velké Británii pracoval tři roky provlivnouspolečnost na poli estetické chirurgie - The Harley Medical Group.

MUDr. Zdeněk Pros je členem hned několika odborných lékařských společností, a toInternational Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ISAPS),Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP,Společnosti pro využití laserů vmedicíně a samozřejmě České lékařské komory.

Konzultaci přikládá mimořádnou důležitost a každému zájemci o estetický zákrok se věnuje s maximální pozorností. Konzultace s ním mohou probíhat v českém nebo anglickém jazyce.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Pracoviště:

  • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

  • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

  • Specialista

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Léčba křečových žil

Operace intimních partií

Estetická medicína

Recenze (76)

4.9
76 Recenzí · 100 % doporučuje

Profesionální přístup, sympatický a empatický člověk. V ničem nebyl problém, vše vysvětlil,poradil. Lépe jsem si vybrat nemohla 😇♥️

Profesionální a navíc lidský přístup ke klientce. Zákrok proběhl bezbolestně s excelentním ošetřením a tímto také ještě jednou děkuji a doporučuji.

Perfektní práce, velmi milý a lidský přístup pana doktora Prosa a setřičky. Děkuji Katrin

Pan doktor Pros je nejen vynikající plastik, ale i skvělý člověk, co má srdce na správném místě a to hodně pomáhá na psychiku, když máte doktora, který se za vámi přijde podívat na pokoj, usmívá se, zajímá se o vás, před sálem si vás vyfotí, nakreslí...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (36)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (31)

Videa (9)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (2)

Opar 2 týdny před liposukcí
Odpověď odborníka · 12. 2. 2007
Dobrý den, opar v akutním stadiu je při celkové anestezii problém a je důvodem k odložení výkonu.Důvodem je nebezpečí zavlečení virové infekce do dýchacího traktu. Naopak pokud je již opar zaschlý, tak to nevadí.

Články (4)

Lze změnit profil a tvar obličeje?

Lze změnit profil a tvar obličeje?

Ptáme se v rozhovoru MUDr. Ivo Němce, operatéra pražského Ústavu estetické medicíny, který jako jediný v ČR má atestaci současně v oboru maxilofaciální...
27. 10. 2022
Zobrazit další články
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.