Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vrásčité a popraskané rty

Frejka452772
Frejka452772
12. 9. 2017 · Poslední odpověď: 4. 10. 2017

Dobrý den, ráda bych se zeptala na možnosti v případě ošetření rtů. Mám je od mládí jakoby popraskané, vrásčité a celkově nepěkné. Nechci je ale zvětšit. Všude mi nabízejí výplň. Ta je na mě ale moc drahá a navíc se bojím, že mi rty zvětší, což bych si nepřála. Je prosím nějaká jiná možnost? Děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
díky za Váš dotaz. Vzhled rtů je možno vylepšit metodou "refresh", která má vliv na vylepšení jejich vzhledu, nikoliv na zvětšení.
Srdečně zdravím
Dr Ludvika Záhořová, Poliklinika Na Národní, PRAHA 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premier Clinic
Praha . 14. 9. 2017
Dobrý den,

naše paní doktorka, MUDr. Jana Votrubová, PhD., se vyjádřila, že by byla dle jejího názoru ve Vašem případě ideální kombinace mesoterapie/výplň, která nezvětší objem a zároveň výrazně hydratuje - Juvederm Volite. Do konce října nabízíme na výplně značky Juvederm na Premier Clinic navíc zvýhodněné ceny.

Přejeme pěkný den

Tým Premier Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Body&Face clinique
Praha . 13. 9. 2017
Dobrý den, mohu Vám nabídnout speciální mezoterapii na rty. Jedná se o několik malých mikropichů, kdy se do oblasti rtů aplikuje malé množství nezasíťované kyseliny hyaluronové spolu s dalšími účinnými látkami (speciální preparát určený k ošetření rtů). Efekt nastává prakticky okamžitě a vydrží cca 3-5 měsíců. Ke zvětšení objemu rtů nedojde a aplikace je skutečně levnější nežli aplikace klasické dermální výplně. Současně doporučuji zaměřit se na celkovou hydrataci (srávný pitný režim) neboť tyto problémy jsou ve většině případů způsobeny právě nedostatečnou hydratací. Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se mi prosím a můžeme provést nezávaznou konzultaci. Děkuji a přeji pěkný den, Mgr. pavlína Blažek ***********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, paní Frejka, doporučujeme konzultaci, jen lékařka dermatologie by Vám mohla pomoci najít příčinu Vašeho problému.
Můžete se k nám objednat.
S přátelským pozdravem
Klinika Altos
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
12. 9. 2017
Dobrý den, navštivte dermatologa , který se specializuje na esteickou dermatologii.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění vrásek
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 1. 2015
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 3. 2008
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2013
Laserové odstranění rozšířených žilek
Žádné odpovědi
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2023
Odstranění vrásek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 4. 2019
Zvětšení rtů
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 5. 2007
Mikropigmentace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 4. 2008
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 11. 2017
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 2. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi