Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Červený flíček na tváři

irena733296
irena733296
6. 8. 2018 · Poslední odpověď: 7. 8. 2018

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Už cca před půl rokem se mi z ničeho nic vytvořil na obličeji červený flíček viz. foto. Je mi 19 let, nemám žádné alergické vyrážky a taktéž jsem na daném místě neměla akné (tudíž to není jizva). Při kontrole znamének mi kožní lékařka na toto předepsala fucidin, který mi ani trochu nepomohl. Nemáte prosím tip, jak by se toho dalo zbavit? Moc se mi nechce jít k praktikovi kvůli takové drobnosti, aby mi napsal doporučení k jiné kožní. Předem moc děkuji za odpověď, IK

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 6. 8. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den, z fotky co jste zaslala, nemohu toho tolik posoudit, tudíž bych Vás pozvala k nám na konzultaci k naší dermatoložce Mudr.Hrubé, pokud by jste měla zájem pak Vám mohu napsat termíny a ona by se na Vás podívala popřípadě s Vámi prokonzultovala jak dál v léčbě pokračovat, nebo jaké jsou možnosti vymizení flíčku. Děkujeme a přejeme krásný den.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 7. 8. 2018
Dobrý den,

žel na fotografii je problém témeř nerozlišitelný...proto by byla jistě namístě odborná konzultace. Podstata může být vskutku různá a tím i řešení odlišné.
Můžeme Vám nabídnout odbornou konzultaci a ev. další řešení v našem Amaryllis Centru,
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 7. 8. 2018
Dobrý den,
pro přesnou diagnostiku Vám doporučuji nezávaznou konzultaci na naší Klinice YES VISAGE. Pro bližší informace se neváhejte obrátit na naše odborné konzultantky

S pozdravem
MUDr. Hana Plachá
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění znamének
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2022
Laserová dermatologie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 4. 2016
Chemický peeling
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 4. 2014
Laserová dermatologie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2018
Hemangiom
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 7. 2018
Laserová dermatologie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2013
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2022
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 10. 2012
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 7. 2012
Jizvy po akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 1. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi