Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Varixy na genitálích

poppaea
poppaea
24. 11. 2019 · Poslední odpověď: 8. 12. 2019

Dobrý den, v obou těhotenstvích mě trápily varixy na genitáliích. Lékaři mi řekli, že je to normální, že po porodu zmizí. Po prvním porodu skutečně zmizely, nicméně při druhém těhotenství se objevily znovu, dřív a ve větší míře. Po porodu se sice zmenšily, nicméně rozhodně nezmizely (porod byl před 5 lety). Nedělají mi žádné zdravotní potíže, ale vadí mi z estetického hlediska - vypadá to prostě špatně, všechno je hrbolaté, nepěkné. Moje gynekoložka mi řekla, že je to normální a že se s tím nedá nic moc dělat, ale s tím se mi úplně nechce smířit. Je nějaká možnost to řešit?

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 12. 2019
Toto je problematika na rozhraní gynekologie a plastické chirurgie. Vzhledem k tomu, že často provádím estetické operace genitálií, mohu se na to podívat.
Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi