MUDr. Jiří Ferra

MUDr. Jiří Ferra

(21 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Sokolovská 810/304, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1137226168
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jiří Ferra
MUDr. Jiří Ferra
(21 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Jiří Ferra je zkušeným odborníkem se všemi potřebnými licencemi a členstvím v řadě odborných společností. Provádí celé spektrum zákroků plastické chirurgie, kromě toho se podílel na řadě mikrochirurgických a replantačních operací. Má za sebou řadu odborných stáží i přednášek na mezinárodní úrovni.

MUDr. Jiří Ferra nabízí celou škálu klasických plastických operací, ať se již týkají obličeje nebo těla. Kromě toho provedl řadu mikrochirurgických zákroků a replantačních operací.

Rád pomáhá být lidem veselejší a šťastnější. Někdy k tomu stačí drobnost, jindy je potřeba větší zákrok. Vždy to ale stojí za to.

MUDr. Jiří Ferra je jedním z klíčových operatérů špičkového pracoviště Perfect Clinic. Klinika nabízí nejen nejmodernější technologické vybavení, ale také vysoký komfort pro návštěvníky i klienty. V rámci lůžkové části je také klinika vybavena nadstandardním monitorovacím systémem, který zajišťuje maximální bezpečnost pacientů.

MUDr. Jiří Ferra pracoval po absolvování medicíny na oddělení dětské chirurgie Nemonice na Bulovce a následně na Chirurgické klinice pro Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví v Nemocnici Na Bulovce v Praze.

Po atestační zkoušce I. stupně ze všeobecné chirurgie nastoupil na Kliniku plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze a získal specializační atestaci z oboru plastické chirurgie.

Pro plastickou chirurgii v Kliniken Freyung-Grafenau GmbH v Německu pracoval jako ordinář.

Lékař je pravidelným přednášejícím pro domácí i zahraniční posluchače, účastní se odborných sympozií jako jsou IMCAS Paris, EURAPS Madrid a další.

Pod vedením profesora Dr. J. Preina absolvoval stáž na Klinice rekonstrukční a plastické chirurgie v Kantonsspital v Basileji ve Švýcarsku.

V rámci jednohodinové konzultace velmi pečlivě zhodnotí problém, se kterým dotyčný přichází a navrhne optimální možnosti řešení. Dbá na preciznost a pečlivé vyhodnocení každého i sebemenšího detailu, který se promítne do výsledku operačního výkonu.

Svůj volný čas věnuje rodině, kterou miluje.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1997

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

  • Ano

Pracoviště:

  • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

  • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

  • Specialista

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Recenze (21)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Chtela bych vyzvihnout celou kliniku.Naprosto uzasne prostředí recepce uz na me udelalo skvely dojem.Holky na recepci mile a usmevave,se vsim poradi,pomuzou.Citila jsem se tam jako v raji❤️Moje velka poklona a dik patri predevsim panu doktorovi Ferro...Číst dál

Operace očních víček. Profesionální práce. Lékař provedl pěknou práci. Jsem velmi spokojená.

Po 14ti letech jsem si nechala odstranit prsní implantáty a to ze zdravotních důvodů. Přístup pana doktora Ferry i ostatního personálu byl výjimečný! Modelace prsů dopadla nad očekávání a jsem moc spokojená!!

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Jizvy po miniabdominoplastice a slunce
Odpověď odborníka · 28. 7. 2016

Řez probíhá nejčastěji na hranici pubického ochlupení a je dlouhý individuálně, jak je potřeba. Vždy se snažíme samozřejmě o minimální poranění tkáně, tedy i o minimální délku jizvy, ale s jizvou dlouhou cca 20 cm je potřeba počítat. Pokud vše...

Číst dál
Těhotenství po zmenšení prsou
Odpověď odborníka · 8. 11. 2010

Uvažovat o zmenšení prsou a současně plánovat ev. tehotenství je dle mého názoru věc nerozumná. Jak všichni víme, mateřské mléko je to nejlepší co můžeme dítěti nabídnout. Po zmenšovací operaci prsou není kojení již možné. Proto si myslím, pokud...

Číst dál

Články (3)

Liposukce ženy vs. muži

Liposukce ženy vs. muži

Liposukce je název pro invazivní metodu odsávání nadbytečného podkožního tuku z těla. Obecně jimi lze vytvarovat postavu. Liposukčními metodami...
16. 8. 2023
Jéé, takový nos bych chtěla

Jéé, takový nos bych chtěla

Pokud nejste spokojeni se svou vizáží díky asymetrickému či netypicky velkému nosu, přemýšlíte možná o zásadnější změně. Předtím, než podstoupíte...
24. 10. 2022
Zobrazit další články
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.