Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce lýtek a cena

annamarie30
22. 4. 2009 · Poslední odpověď: 30. 4. 2009

DObrý den, od mládí jsem baculka, momentálně jsem zhubla asi 25 kg a další kg ještě zhubnout potřebuji, ale i přesto nemužu dát dolů ani cm na lýtkách. Je možné provést liposukci tam a kolik by asi byla cena, četla jsem, že to není příliž častá oblast pro tento zákrok. Děkuji za info.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Walter Linzer
MUDr. Walter Linzer
23. 4. 2009
Nejlepší odpověď
Dobrý večer! Chtěl bych Vás ujistit, že ti kolegové a kolegyně, kteří prohlašují, že se lýtka nedělají,nebo dělají jen vzácně,chtěji tímto tvrzením delikátněji naznačit, že je dělat neumí.Bližší informace se dovíte na bezplatné a pro Vás zcela nezávazné konsultaci. Váš W.Linzer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
23. 4. 2009
Dobry,
den
metodou laserlipo a BodyJet je mozno provesti odstraneni tuku i na nejmensich, drive nedostupnych oblastech....
napiste kdykoliv

neb
prijdte na navstevu
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Hezký den, u nás lýtka za 3900,- Kč, potřeba cca 3 ošetření po 14-ti dnech. Výsledky velmi pěkné, bez jizev a hrbolků. , bezplatné konzultace
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
22. 4. 2009
Dobrý den,lýtky jsou poměrně složitá oblast pro liposukci.Důvodem je nepravidelné rozložení tuku a tedy nebezpečí vzniku nerovností.Zákroky provádíme velmi vzácně.Byla by nutná konzultace.Ceník na
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Liposukce, nebo “zmražení tuku”?

Adri909109
Adri909109
22. 5. 2020 · Poslední odpověď: 25. 5. 2020

Dobrý den, odjakživa mne trápí asymetrie a tuk na bocích kolem pasu. Nikdy se mi tato oblast nepodařila zhubnout, dokonce ani když jsem měla o 10kg méně. Zajímal by mne názor, zda pomůže klasická liposukce, nebo zmražení tuku? Lze vyřešit i asymetrii? Dále by mne zajímala přibližná cena zákroku a případná rekonvalescence. Moc děkuji za názory.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Vážená paní, uvedená asymetrie může být i lipom. Zde je liposukce jednoznačná metoda volby. Kryolipolýza zde nebude stačit. Pokud máte žájem, je možné provést konzultaci a to i on-line formou videokonzultace. V případě zájmu můžete kontaktovat S pozdravem MUDr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 3. 2015
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 5. 2017
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Neinvazivní liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 5. 2015
Zvětšení hýždí
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 4. 2013
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 4. 2007
Liposukce
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 10. 2013
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2007
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 11. 2022
Zvětšení hýždí
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 5. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi