Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce lýtek a kolen - cena

Marie275648
20. 3. 2015 · Poslední odpověď: 23. 3. 2015

Dobrý den, ráda bych se informovala na liposukci lýtek a kolen - zajímá mě cena a o kolik lze zmenšit obvod. Nejedná se o velké svaly, opravdu mám na lýtkách nahromaděný tuk a velmi mi to vadí. Nejsem schopná dopnout ani XXL kozačky.

Reklama

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
21. 3. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den paní Marie,
je mi to líto, ale pracuji pouze ve své klinice v Havířově. Do Havířova je celkem pohodlná cesta vlakem RegioJet v bussines třídě, která je v ceně zákroku. Taktéž doprava z nádraží na kliniku a zpět do Prahy.
Zdravím foldyna
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
23. 3. 2015
Dobrý den paní Marie,
pokud nemáte fyzicky namáhavou práci a zákrok provedeme v pátek, tak s největší pravděpodobností můžete jít v pondělí do práce. Podmínkou je dokonalá komprese celých dolních končetin, kterou doporučuji na 4-6 týdnů a speciální cviky, které spolu probereme během zákroku.
zdravím foldyna
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 21. 3. 2015
Marie, takto vleze s nozkami se neda nic posoudit. Poslete foto vestoje zepredu a zezadu. Diky bv
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
21. 3. 2015
Dobrý den,
z fotek je zřejmé, že máte spíše pěkné, štíhlé nohy. Přesto to, co držíte mezi prsty je kůže a podkožní tuk, se kterým se dá pracovat. V rámci případné konzultace provedeme vyšetření m.j. ultrazvukem vč. vyšetření cévního systému dolních končetin.
Vyšetření mohutnosti tukové vrstvy ultrazvukem i stavu zejména žilního systému je velmi důležité. Liposukce lýtek je, svým způsobem, velmi specifická operace.
Musí být provedena precizně, neboť jakákoliv nerovnost je v této lokalitě velmi vidět. Případné opravy jsou možné, ale méně úspěšné než v jiných lokalitách.Navíc lýtka v létě ničím nepřikryjete.
Zdravím foldyna
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Přesně tak jak paní doktorka psala je třeba vidět jestli jste indikovana jinak ano lze provádět liposukci lýtka buď v lokální Anestesii nebo v celkové pokud jen jedna oblast
K tomu zákroku je třeba zjistit vaš zdravtotni stav a nutná osobní konzultace
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená slečno, pokud nelze nějakým přirozeným způsobem upravit objem lýtek, asi přichází v úvahu liposukce. Upřímně řečeno, nerad odsávám podkoží z lýtek, protože , dle mého názoru je relativně velké riziko vzniku nerovností pod kůží /podotýkám, že prvou liposukci jsem provedl v r. 1988, tedy nějaké zkušenosti jsem na toto tema nabyl/. Projděte řadu pracovišť, hodně konzultujte, nedejte se zmást "nejmodernějšími a nejlepšími" postupy. Liposukce byla, je a bude operací a proto je třeba mít z ní náležitý respekt. Kdybyste, teoreticky, měla být mojí pacientkou, vycházeje z Vašeho textu, asi bych Vám při konzultaci velmi horlivě doporučoval ten přirozený způsob. A ještě pozn.- liposukce v podstatě tvaruje, modeluje, určitou tělesnou oblast. Je nesmysl před operací stanovovat, o kolik cm se zmenší obvod lýtek, stehen, břicha atd., případně o kolik kg bude pacient lehčí....
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 3. 2015
To se musí vidět. Nejspíš to nebude jen tuk, ale i masivní skelet a svalovina. A o ceně se v tomto méně typickém případě nedá hovořit.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Vzácné liposukce lýtek jsem již prováděl.

Na konsultaci (500,-.)

Zdraví Dr. Tomášek

Vyjádřete se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
20. 3. 2015
Dobrý den,
pro posouzení mohutnosti vrstvy podkožního tuku na lýtkách je nejlepší osobní konzultace, která je u mne zdarma. Nebo mi pošlete foto a je možné, že vrstvu tuku "odhadnu". Nejlepší je si to ovšem tzv."osahat" a podívat se ultrazvukem-což se dá vyšetřit těsně před případným zákrokem. Je potřeba taktéž posoudit cévní systém na lýtkách,resp.celých dolních končetinách, konkr. např. jestli nemáte křečové žíly. Pokud ano, tak to není problém a křečové žíly můžeme vyřešit i v rámci liposukce.
Cena liposukce kolen a lýtek je u tumescentní liposukce 10.000 Kč.
U metody Laser RF 3D lipo 15.000 Kč. Ceny jsou konečné vč. kompresního prádla.
Zdravím foldyna
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 20. 3. 2015
Dobry den,nejprve bych potrebovala videt alespon Fota Vasich lytek anebo Vas osobne vysetrila a potom Vam mohu odpovedet. Tyto zakroky provadime standartne. Zdravi ️dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 4. 2009
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2007
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 4. 2007
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 5. 2015
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 5. 2017
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Odstranění jizev laserem
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 6. 2008
Neinvazivní liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 5. 2015
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 4. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi