BcD Clinic

BcD Clinic

(2 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Antala Staška 77, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
BcD Clinic
BcD Clinic
(2 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 1382 návštěv profilu

Najdete nás na Praze 4, nedaleko od metra Budějovická. V okolí je i dostatek parkovacích míst.

Otevřeno máme od pondělí do pátku. Těšíme se na Vaši návštěvu!

BcD Clinic

BcD Clinic je soukromá klinika se sídlem na Praze 4 vedena zkušenými lékaři s více než patnáctiletou praxí v oboru estetické, cévní medicíny a plastické chirurgie. Využíváme účinných metod vycházející z nejnovějších postupů a trendů.

Zaměřujeme se na dermatologii a laserová ošetření kůže (omlazení pleti, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentových skvrn, léčbu akné, odstranění rozšířených žilek) i na odstraňování křečových žil (varixů). Provádíme jak neinvazivní, tak i miniinvazivní zákroky, např. laserovou liposukci podbradku, plastické operace očních víček či labioplastiku.

Klademe důraz na kvalitu technického vybavení - používáme nejvýkonnější řadu laserů nové generace. Garantujeme aplikaci kvalitních a bezpečných materiálů. Cílem je spokojený zákazník, který vyhledává profesionální služby. Individuální, diskrétní a lidský přístup obsluhy lékařů i sester je samozřejmostí.

V moderním a komfortním prostředí kliniky na vás čeká profesionální tým lékařů. Jsou to estetická dermatoložka MUDr. Yvonne Bergerová, korektivní dermatoložka a fleboložka MUDr. Věra Derflová a MUDr. Helena Michalíková, estetická dermatoložka. Dále pak MUDr.Jakub Harlas, který se specializuje na laserová ošetření a léčbu křečových žil. Estetické výkony plastické chirurgie provádějí atestovaní plastičtí chirurgové MUDr. Eva Leamerová a MUDr. PHDr. Pavel Hlava, CSc.

Máme nejen špičkové lékaře, ale jsme také vybaveni nejnovějšími technologiemi, jen díky tomu můžeme klientům poskytnout dokonalou péči na světové úrovni.

Během konzultací s odborníkem společně vyberete nejvhodnější ošetření přesně pro vás. Příjemná atmosféra a individuální přístup jsou u nás samozřejmostí.

Klienti jsou s námi dlouhodobě spokojeni. Jejich pozitivní hodnocení najdete i na našem webu.

BcD Clinic se pravidelně objevuje také v médiích. Naši lékaři často poskytují odborné komentáře k aktuáním otázkám estetické medicíny.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 400

Zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Požádejte: BcD Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (20)

Videa (2)

Požádejte: BcD Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (12)

Cena odstranění strií
Odpověď odborníka · 10. 12. 2012

Dobrý den, na naší klinice velmi úspěšně řešíme strie mikrojehličkovu radiofrekvencí. Cena se pohybuje od 2000 Kč za postiženou partii, záleží na rosahu a formě poškození kůže, proto Vám nejprve doporučím konzultaci s odborným lékařem. S pozdravem...

Číst dál
Pro koho je vhodná laserová liposukce?
Odpověď odborníka · 5. 11. 2012

Výkon je vhodný u žen i mužům různých věkových kategorií. U štíhlých lidí jde o domodelování a dosažení prakticky dokonalé postavy. U lidí silnějších výkon řeší též, nutno však počítat s realizací více partií, tedy mnohdy rozdělením výkonu do...

Číst dál
Křečové žíly , operace a rekonvalescence
Odpověď odborníka · 19. 10. 2012

Dobrý den, na naší klinice řešíme odstranění metliček cévním laserem. Po tomto zákroku není nutná rekonvalescence. Větší žíly můžeme řešit pomocí sklerotizace nebo též laserovou operací. Záleží na postižení cévního systému. Určitě bych Vám...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Požádejte: BcD Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!