BcD Clinic

BcD Clinic

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Antala Staška 77, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
BcD Clinic
BcD Clinic
(2 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Najdete nás na Praze 4, nedaleko od metra Budějovická. V okolí je i dostatek parkovacích míst.

Otevřeno máme od pondělí do pátku. Těšíme se na Vaši návštěvu!

BcD Clinic

BcD Clinic je soukromá klinika se sídlem na Praze 4 vedena zkušenými lékaři s více než patnáctiletou praxí v oboru estetické, cévní medicíny a plastické chirurgie. Využíváme účinných metod vycházející z nejnovějších postupů a trendů.

Zaměřujeme se na dermatologii a laserová ošetření kůže (omlazení pleti, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentových skvrn, léčbu akné, odstranění rozšířených žilek) i na odstraňování křečových žil (varixů). Provádíme jak neinvazivní, tak i miniinvazivní zákroky, např. laserovou liposukci podbradku, plastické operace očních víček či labioplastiku.

Klademe důraz na kvalitu technického vybavení - používáme nejvýkonnější řadu laserů nové generace. Garantujeme aplikaci kvalitních a bezpečných materiálů. Cílem je spokojený zákazník, který vyhledává profesionální služby. Individuální, diskrétní a lidský přístup obsluhy lékařů i sester je samozřejmostí.

V moderním a komfortním prostředí kliniky na vás čeká profesionální tým lékařů. Jsou to estetická dermatoložka MUDr. Yvonne Bergerová, korektivní dermatoložka a fleboložka MUDr. Věra Derflová a MUDr. Helena Michalíková, estetická dermatoložka. Dále pak MUDr.Jakub Harlas, který se specializuje na laserová ošetření a léčbu křečových žil. Estetické výkony plastické chirurgie provádějí atestovaní plastičtí chirurgové MUDr. Eva Leamerová a MUDr. PHDr. Pavel Hlava, CSc.

Máme nejen špičkové lékaře, ale jsme také vybaveni nejnovějšími technologiemi, jen díky tomu můžeme klientům poskytnout dokonalou péči na světové úrovni.

Během konzultací s odborníkem společně vyberete nejvhodnější ošetření přesně pro vás. Příjemná atmosféra a individuální přístup jsou u nás samozřejmostí.

Klienti jsou s námi dlouhodobě spokojeni. Jejich pozitivní hodnocení najdete i na našem webu.

BcD Clinic se pravidelně objevuje také v médiích. Naši lékaři často poskytují odborné komentáře k aktuáním otázkám estetické medicíny.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 400

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Cena odstranění strií
Odpověď odborníka · 10. 12. 2012

Dobrý den, na naší klinice velmi úspěšně řešíme strie mikrojehličkovu radiofrekvencí. Cena se pohybuje od 2000 Kč za postiženou partii, záleží na rosahu a formě poškození kůže, proto Vám nejprve doporučím konzultaci s odborným lékařem. S pozdravem...

Číst dál
Pro koho je vhodná laserová liposukce?
Odpověď odborníka · 5. 11. 2012

Výkon je vhodný u žen i mužům různých věkových kategorií. U štíhlých lidí jde o domodelování a dosažení prakticky dokonalé postavy. U lidí silnějších výkon řeší též, nutno však počítat s realizací více partií, tedy mnohdy rozdělením výkonu do...

Číst dál

Článek (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.