KAMASlim & Young Clinic s.r.o.

KAMASlim & Young Clinic s.r.o.

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kounicova 681/10, Brno, Jihomoravský kraj
KAMASlim & Young Clinic s.r.o.
KAMASlim & Young Clinic s.r.o.
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

KAMASlim & Young Clinic patří k vůbec prvním centrům estetické medicíny v České republice. Specializujeme se na neinvazivní formování těla, detox organismu i omlazení pleti. Mezi naše klienty patří jak muži, tak ženy.

V čele našeho profesionálního týmu je zkušená terapeutka Taťána Ševčíková, která má mnoho let praxe. Je absolventkou desítek školení a kurzů a provedla už stovky neinvazivních ošetření. Zkušenost má i sama jako klientka, což je podle jejích vlastních slov veliké plus. V případě potřeby spolupracujeme s předními lékaři z ČR i ze zahraničí, například s MUDr. Evženem Truparem, Ph. D. nebo s dermatoložkou MUDr. Ivetou Hrabálkovou. Díky tomu zaručujeme rychlejší, jednodušší a dostupnější řešení i klientům, kteří potřebují dermatologický zákrok i plastickou operaci.

K našemu standardnímu vybavení patří nejmodernější technologie a prověřené přístroje s certifikáty. Nabízíme i následnou profesionální páči a podporuí (vytváříme jídelníčky, provádíme estetická ošetření, apod.) Zakládáme si na diskrétním jednání a komfortu našich klientů. Samozřejmostí jsou odborné konzultace při první návštěvě klienta a v případě potřeby i během léčby

Naše prostory jsou moderní a disponují klimatizací. Můžete si u nás nabídnout občerstvení a také využít bezplatné Wifi připojení. V našem centru se nevěnujeme jen léčbě klientů, ale provádíme zde také výzkum a soustředíme se i na vzdělávání. Zakládáme si na odbornosti, disponujeme nejrůznějšími osvědčeními a certifikáty.

Najdete nás nedaleko centra Brna v Kounicově ulici. Dostanete se k nám pohodlně MHD nebo autem. Parkovat je možné v Obchodním domě Albert nebo v parkovacím domě v Kounicově ulici. Přístup k nám je bezbariérový. Otevřeno máme po předchozí domluvě od pondělí do neděle.

Pokud si nejste jisti, jaký zákrok je pro vás ten nejvhodnější, na stránkách kliniky je možné zarezervovat si bezplatnou telefonickou nebo osobní konzultaci s jedním z odborníků.

Hledáte-li profesionalitu, naprostou diskrétnost a maximální podporu – jsme zde pro Vás!

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Kryolipolýza

Dobrá zkušenost s kryolipolýzou

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Liposukce v Kamaslim Brno

O Kamaslim Brno jsem četla různé diskuze, protože nemám ve zvyku z předchozích zkušeností důvěřovat. Obavy se nevyplnili, vše proběhlo profesionálně, byla jsem spokojena nad očekávání. Problém, který jsem si přála vyřešit byl vyřešen, takže...

Číst dál

Obrázky (31)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.