Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prohlubeň na stehně

Tereza3858
Tereza3858
27. 10. 2008 · Poslední odpověď: 31. 10. 2008

Dobrý den, prosím o radu.Na levém stehně se mi utvořila jakási prohlubeň, která byla ještě před dvěma měsíci malým důlkem.Nyní se rozšířila téměř kolem celého stehna.Netuším co by to mohlo být.Trpím sice celulitidou,ale v takovém rozsahu jsem ji u sebe nikdy nezaznamenala.Navíc je mi divné, že by "tukový polštář" zasáhl jen jedno stehno.Váhu si udržuji již několik let přibližně stejnou, kolísá kolem 65kg (měřím 168cm).Jsem z toho velice nešťastná,protože ona "prohlubeň" je viditelná pouhým okem i přes těsnější džíny.Prosím o radu, zda se může jednat o celulitidu (mám totiž obavy, aby nešlo např. o deformaci svalstva)a jakým nejvhodnějším zákrokem bych toto měla odstranit.Děkuji předem za odpověď S pozdravem Basiková T.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 31. 10. 2008
Vážená paní,
těžko se odpovídá pouze na základě Vašeho písemného sdělení. Samozřejmě by bylo dobře "vypátrat" příčinu změny tvaru. Protože teprve od stanovení správné diagnozy se může odvíjet správná léčba. Na první pohled se zdá, že by mohla pomoci korektivní liposukce okolí. Určitě by Vás měl prohlédnout plastický chirurg a rozhodnout o správném postupu.
S pozdravem,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.

Klinika GHC Praha
Praha . 29. 10. 2008
Dobrý den, ráda bych Vás pozvala na osobní konzultaci s dermatoložkou či plastickým chirurgem, problém je nutné vidět a dle toho rozebereme a doporučíme další postup.
Pro objednání nás kontaktujte na tel. čísle ********. Měli jsme již několik nespokojených klientů z nepodařených liposukcí z jiných klinik a vždy jsme se problém snažili vyřešit.
S přáním hezkého dne Věra Šobrová za GHC Kliniku.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Walter Linzer
MUDr. Walter Linzer
29. 10. 2008
Milá Terezo,
zcela určitě hledáte pomoc a nikoliv teoretické úvahy o příčině.Za těch 12 let,co dělám výlučně jen liposukce,jsem viděl sice nemnoho,ale o to více "nevysvětlitelných" větších či menších defektů tukové tkáně. Řešení tohoto problému,samozřejmě po důkladné konsultaci, je v podstatě stejné, jako oprava při stavech po přílišném odsátí (t.zv."přessátí" je vždy chyba lékaře!!!).Ve shodě s dr.Tomáškem je vícero konsultací a Váš následný výběr pracoviště tím nejlepším řešením. Váš W.Linzer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
jedná se nejspíš o důsledek nějakého poranění s následkem rozpadu podkoží možná o svalu (tupý úder, aplikace injekce ? látky, apod.)nebo by to mohla být i autoimunitní choroba (sklerodermie apod) zamyslete se nad předchorobím a zajděte si na vyšetření, hezký den doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
28. 10. 2008
Dobry den,
navrhujeme, poslete nam foto neb prijdte a pokusime se s prohlubni pomoci
****************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 27. 10. 2008
Takovouto atypii muséte ukázat při konsultaci a pak lze vysvětlovat eventuelně hledat možnosti úpravy. Zkuste se obrátit na zkušeného erudovaného plastického chirurga, nebo i na více pracovištích. Zdraví Dr.Tomášek ********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi