MUDr. Zdeněk Hajžman, CSc.

MUDr. Zdeněk Hajžman, CSc.

Žádné recenze
Ohodnotit
Masarykovo náměstí 45, Náchod, Královéhradecký kraj
MUDr. Zdeněk Hajžman, CSc.
MUDr. Zdeněk Hajžman, CSc.
Žádné recenze

Informace

MUDr. Zdeněk Hajžman, CSc. je specialistou v oblasti chirurgie. Provozuje chirurgickou ambulanci s laserovým pracovištěm v Náchodě, ve které poskytuje ambulantní péči svým pacientům. Jedná se například o odstranění rúzných kožních útvarů, léčbu chronických ran, ošetření méně závažných úrazů, zánětlivých kožní onemocnění, ale také léčbu křečových žil a hemoroidů.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V rámci dermatologické chirurgie MUDr. Zdeněk Hajžman CSc. poskytuje různé druhy zákroků a ošetření. K odstranění kožních útvarů (bradavic a nezhoubných kožních nádorů) je použit CO2 chirurgický laser a zákrok je obvykle prováděn v lokálním umrtvení. Odstranění kožních útvarů tímto laserem nevyžaduje omezení aktivit nemocného a rána se zcela zahojí do dvou týdnů.

Pan doktor též nabízí obličejový resurfacing CO2 frakčním laserem, po jehož aplikaci dochází k zvýšení tloušťky, pevnosti a pružnosti kůže, a tedy jsou zmírněny projevy stárnutí kůže. Doba hojení je maximálně týden a při tomto zákroku není nutná celková anestezie.

Za pomoci dermatologickéhe IPL laseru se ošetřují nejen pigmentové skvrny, jemné žilky v obličeji a na krku, ale je též se jím odstraňuje nežádoucí ochlupení. Tato metoda se provádí bez anestezie a je téměř bezbolestná – pulzní světlo je vnímáno jako jemné štípnutí.

K odstranění vrásek je možné využít aplikací botulotoxinem či kyseliny hyaluronové. MUDr. Zdeněk Hajžman též nabízí svým klientům léčbu křečových žil, a to metodami sklerotizace, flebektomie, případně pomocí ošetření diodovým laserem 30C. Ošetření diodovým laserem 30C je moderní řešení použitelné u menších žilek. Po tomto zákroku není nutné nosit kompresivní punčochy.

Naše ordinace

MUDr. Zdeněk Hajžman provozuje svou chirurgickou ambulanci s laserovým pracovištěm na Masarykově náměstí v Náchodě. Spolupracuje s některými dalšími pracovišti, a to například ve spojitosti se zákroky estetického rázu. Spolupracuje též s anesteziologem MUDr. Janem Petříkem.

Chirurgická ordinace s laserovým pracovištěm, Náchod

Pan doktor ordinuje všední den, v pondělí od 7:30 do 15:00, v úterý a čtvrtek mezi 7:30 a 16:00, ve středu má otevřeno od 13:00 do 19:00 a v pátek od 8:00 do 13:00.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.