Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak na nerovnosti po liposukci?

Uzivatel
6. 5. 2008 · Poslední odpověď: 24. 6. 2008

Dobrý den, dovoluji si vás poprosit o radu. V lednu jsem podstoupila druhou (tumescentní)liposukcim protože po té předešlé mi na vnějších stehnech zůstaly viditelné tukové přebytkym což způsobovalo nerovnosti. Nejenomže druhá liposukce stav nezlepšila, i tentokrát zůstal tuk, který je lokalizovaný ve stejných místech a tvoří tak nerovnosti, ale navíc, tam, kde to bylo pomerně ok, se udělaly prohlubně a je to ještě horší.Celkově vypadají stehna a zadek hůř než před zákrokem. Navíc opticky mi po zákroku narostl zadek. Chtěla jsem se zeptatm zda myslíte, že korekce by mohla stavu pomoci, či popřípadě pokud se opět vrhnu na sport, zda je zde možnost, že by sval jaksi napnul kůži a nerovnosti by zmizely. Nevím ani jakým způsobem postupovat pro reklamaci zákroku. Děkuji. M.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den, pokud byste souhlasila být modelem pro demonstraci použití nového výplňového materiálu k vyrovnání poliposukčních nerovností, můžeme Vám nabídnout jejich odstranění ZDARMA. Pokud byste měla zájem, kontaktujte mě prosím IHNED během dnešního dne na Hezký den, Doc. Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
8. 5. 2008
Dobry den ,
novou metodou SmartLipo (laserlipo) se daji nerovnosti alespon castecne vyrovnat.
Radi vasemu operatorovi tento pristroj zapujcime neb diskretne pomuzeme.
hezky den

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
7. 5. 2008
Dobrý den Mariano,domnívám se žádný další korigující zákrok na stejném pracovišti by nevedl ke zlepšení nálezu.Nicméně kontaktujte operatéra,který by měl doporučit další postup.
Mohu Vás pozvat na konzultaci a poradit.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
můžete také uvést, kde Vám to prováděli. Zdravím
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2013
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2021
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2024
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 4. 2013
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 3. 2016
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2022
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2010
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 11. 2008
Neinvazivní liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 7. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi