28 let, vydařená liposukce vnějších stehen

Jitka C.

V nedávné době jsem u paní doktorky Kačírkové podstoupila zákrok tumescentní liposukce vnějších stehen. Již v pubertě, kdy se u mě začal projevovat rodinný rys - objemnější vnější stehna (nepoměr vůči celkové postavě, hruškovitý tvar), mě velice trápilo, že nemůžu nosit upnuté kalhoty a sukně jako moje vrstevnice a měla jsem z toho dost veliké komplexy. Přitom celý život dost sportuji a žiji zdravě, nicméně genetika je genetika. Až nyní, ve 28 letech jsem se rozhodla, že už je potřeba s tím něco udělat ;-) Na základě kladných recenzí jsem si vybrala paní doktorku Kačírkovou a byla to ta nejlepší volba! Paní doktorka je maximální profesionál, na tumescentnií liposukci se již dlouhodobě specializuje, tudíž přesně ví, co dělá, vyzařuje z ní naprostá pohoda a právě v tomto duchu probíhá i celý zakrok. Nutno podotknout, že i sestřička je velice příjemná. Zákrok je téměř bezbolestný, jen napouštění znecitlivující tekutiny se může někomu zdát trošku nepříjemné, ale spíš je cítit tlak než bolest. Ale když jsem posléze viděla ten výsledek, říkala jsem si, že i kdyby to bolelo, stálo by to rozhodně za to ;-) Dnes nosím s hrdostí upnuté sukně a chystám se ještě na liposukci vnitřních stehen a kolen. Všem můžu jen doporučit, jsem prostě nadšená a můj manžel ostatně také :-DFotky v galerii, na které jsem ještě před zákrokem koukala, zcela odpovídají. Hodně štěstí všem ;-)

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Zuza

Ahoj Jitko C.,
zajímalo by mě, jestli jsi po liposukci musela chodit na masáže a jak dlouho si musela nosit stahovací prádlo? Měla jsi v odsáváné oblasti cellulitidu? Jestli ano, napiš, jak vypadá tvoje kůže teď po zákroku? Možná máš í nějaké fotky, které bys mohla zveřejnit? Každopádně gratuluji, udělala jsi správné rozhodnutí!

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Lenka 14.3.2011
Spokojený/á

Milé čtenářky, ráda bych vám vyprávěla svůj příběh "Moje figura a liposukce". Ženy jako jsem já, běžně potkáváte na ulici  a říkáte si" "je to se mnou ještě dobré.." nebo "hrůza, už jsem jak... Více 

6 Likes   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí