Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

28 let, vydařená liposukce vnějších stehen

Už jsem po zákroku Stojí to za to
jitka_c492643
jitka_c492643
Vytvořeno: 31. 8. 2017 · Aktualizace: 1. 9. 2017
Příběh

V nedávné době jsem u paní doktorky Kačírkové podstoupila zákrok tumescentní liposukce vnějších stehen. Již v pubertě, kdy se u mě začal projevovat rodinný rys - objemnější vnější stehna (nepoměr vůči celkové postavě, hruškovitý tvar), mě velice trápilo, že nemůžu nosit upnuté kalhoty a sukně jako moje vrstevnice a měla jsem z toho dost veliké komplexy. Přitom celý život dost sportuji a žiji zdravě, nicméně genetika je genetika. Až nyní, ve 28 letech jsem se rozhodla, že už je potřeba s tím něco udělat ;-) Na základě kladných recenzí jsem si vybrala paní doktorku Kačírkovou a byla to ta nejlepší volba! Paní doktorka je maximální profesionál, na tumescentnií liposukci se již dlouhodobě specializuje, tudíž přesně ví, co dělá, vyzařuje z ní naprostá pohoda a právě v tomto duchu probíhá i celý zakrok. Nutno podotknout, že i sestřička je velice příjemná. Zákrok je téměř bezbolestný, jen napouštění znecitlivující tekutiny se může někomu zdát trošku nepříjemné, ale spíš je cítit tlak než bolest. Ale když jsem posléze viděla ten výsledek, říkala jsem si, že i kdyby to bolelo, stálo by to rozhodně za to ;-) Dnes nosím s hrdostí upnuté sukně a chystám se ještě na liposukci vnitřních stehen a kolen. Všem můžu jen doporučit, jsem prostě nadšená a můj manžel ostatně také :-DFotky v galerii, na které jsem ještě před zákrokem koukala, zcela odpovídají. Hodně štěstí všem ;-)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

zuza6148398
zuza6148398

·

· 1. 9. 2017

Ahoj Jitko C.,

zajímalo by mě, jestli jsi po liposukci musela chodit na masáže a jak dlouho si musela nosit stahovací prádlo? Měla jsi v odsáváné oblasti cellulitidu? Jestli ano, napiš, jak vypadá tvoje kůže teď po zákroku? Možná máš í nějaké fotky, které bys mohla zveřejnit? Každopádně gratuluji, udělala jsi správné rozhodnutí!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.