Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Subkutánní mastektomie

AlenkaR
15. 1. 2022

Dobry den, Mam potize s natekanim mlecnich zlaz. Je mi 37 a mnoho let se s tim potykam. Posledni rok se situace zhorsuje. Kazdy mesic resim opakujici se bolestive otoky zlaz. Gynekolozka se mnou jiz nechce nic resit, i kdyz je srozumena s nasi rodinnou diagnozou, 2x rakovina prsu z otcovy strany (v obou pripadech smrtelna) a 1x z matciny strany. Na sono kontroly chodim, ale bylo mi receno, ze teda jestli mam problem mam chodit casteji. Na otazku jestli mam tedy chodit kazdy mesic jsem nedostala odpoved. Nejsem clovek, ktery by neco zanedbal a po zazitku s umirajici tetou mam ze vseho respekt a take strach. Genetiku mam za sebou a nejsem nositelem genu. Nicmene vse se mi deje z duvodu hormonalnich zmen (toto sdelili i tam). Ptam se Vas tedy zda je moznost subkutánní mastektomie? MUDr. mi sdelila, ze mi zakrok neindikuje a ze se mam naucit svoje prsa milovat, ja bych radsi udelala co pujde proto, aby jsem snizila riziko moznych komplikaci.

Dekuji,

Alena Roland

Reklama
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi