Salon Miracle

Salon Miracle

Žádné recenze
Ohodnotit
Masarykovo nábřeží 4, Praha, Praha (kraj)
Salon Miracle
Salon Miracle
Žádné recenze

Informace

Salon krásy a zdraví Miracle poskytuje širokou paletu služeb pro ženy i muže. Na výběr je z bohaté škály posledních hitů péče o obličej a tělo výhradně luxusních značek a přístrojů.

A jaké služby nabízíme? Podívejte se na výčet některých z nich:

Lipomassage

Jedná se o metodu, která dokáže rozbít uložené tukové zásoby, zároveň však i vyhladit celulitidu a zlepšit výměnu tekutin. Kůra se skládá z 6 sezení, které jsou dlouhé 35 minut.

Kyslíková vana

Revoluce v regeneraci organismu. Terapie Vás omladí a zrelaxuje, zbaví Vás stresu, detoxikuje Vaše tělo, odbourá celulitidu, zbaví Vás bolesti, zlepší Vaše spaní a vrátí Vám energii. Doporučuje se též jako doplněk k metodám LPG a tělovým zábalům.

Hubnutí OXIFAT

První v republice patentovaný systém pro lokalizované hubnutí OXIFAT+.

Systém OXIFAT+ Vám pomůže zbavit se přebytečných kilogramů nebo centimetrů v místech. Přitom systém OXIFAT+ nesnižuje váhu těla odvodněním.

Systém OXIFAT+ Vás zbaví čistého tuku! A to v závislosti na Vašem přání, buď přemění tuk ve svalovou hmotu,čímž Vás zbaví centimetrů, a nebo odbourá tuk a tím Vás zbaví kilogramů.

Aplikace OXIFAT+ se provádí po 12 ošetřeních s cílem zbavit Vás 4 až 5 kg čistého tuku (odbourá či přemění jej na hmotu bez tuku, tj. svaly). Pokud má někdo problémy s obezitou tak se provádí aplikace OXIFAT+ po 24 ošetřeních, tj. přeměna či odbourání 7 až 10 kg tuku.

Nejlepší na tomto přístrojí je skutečnost, že zvyšuje základní metabolizmus, čímž předchází jo-jo efektu.

Ošetření těla

Rituály z přírodních produktů, které pohladí a omámí Vaše smysly (peelingy, zábaly, detoxikační a zeštíhlující ošetření...).

Liftmassage

Mechanická aktivace kolagenu.

Mnoho klinických studií z celého světa prokázalo, že intenzivní, a přesto příjemná stimulace Liftmassage od LPG, reaktivuje produkci kolagenu a elastinu. Hloubkové působení v tkáni tonizuje pleť, tím obnovuje mladistvý vzhled kontur tváře.

Potravinový test

Unikátní potravinový test, který Vám pomůže zjistit, které potraviny se nehodí pro Váš organismus - zadržují v těle vodu, blokují proces hubnutí, zhoršují stav Vaší pleti. Tuto procedúru si můžete vyzkoušet v salonu Miracle každý čtvrtek na objednání. Cena testu je 3.000,-

Programy šité na míru a zvýhodněné balíčky ošetření

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Estetická medicína

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.