Top Beauty Studio

Top Beauty Studio

Žádné recenze
Ohodnotit
Slavíkova 23, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
Top Beauty Studio
Top Beauty Studio
Žádné recenze

Informace

  • 92 návštěv profilu

Top Beauty studio najdeme v Praze, konkrétně na Vinohradech. Cílem studia je poskytovat individuální péči, aby klientky i klienti odcházeli vždy maximálně spokojení.

V naší nabídce najdete tyto služby: neinvazivní liposukce, vibrační plošina Dream Healther, lifting obličeje - omlazení, bělení zubů, masáže, zábaly, prodlužování řas, depilace. Jako první studio v Praze nabízíme ošetření profesionální kosmetikou Dermalogica, kterou si můžete u nás i zakoupit.

Nabízíme také možnost zakoupení dárkových poukazů, pro stálé zákazníky máme připravené slevové akce.

Jak již bylo zmíněno, studio Top Beauty nabízí škálu různých estetických zákroků.

SLIM UP ULTRA

Jedná se o metodu, která kombinuje tři zdroje energie – infračervené záření, elektrostimulaci a ultrazvuk. Díky tomu je velmi účinná při hubnutí či odstraňování celulitidy.

Přístroj obsahuje 6 zdrojů infračerveného záření, 16 stimulačních elektrod a také 6 ultrazvukových destiček. Kromě ošetření větších ploch těla je však díky nástavcům ošetřit pouze určitou část těla.

Body-Space VacuTherm běžicí pás TX5 "2v1"

Velmi efektivním je i revoluční přístroj Body-Space VacuTherm běžicí pás TX5 "2v1". Řeč je o zařízení, které využívá vakuum v kombinaci s infračerveným zářením, díky čemuž je zatím nejdostupnějším a nejúčinnějším způsobem, jak dosáhnout rychlého úbytku hmotnosti.

Jaké jsou hlavní výhody tohoto ošetření?

Kromě rychlého spalování tuků dochází i ke zlepšení krevního a lymfatického oběhu, velmi efektivní je i pro odstranění celulitidy a zlepšení průtoku krve. Kromě toho pomáhá odstranit toxiny a škodlivé látky z těla. Je nápomocný i při léčbě některých kožních problémů.

Na přístroji si lze zvolit jeden ze 3 programů, přístroj mohou využít navíc i ženy s křečovými žílami. Je však třeba mít na paměti, že přístroj v některých případech není vhodné využít naplno. Lidé s těžkými srdečními problémy, nádorovým onemocněním dolních končetin, těhotné ženy či lidé trpící cukrovkou by neměli volit podtlakový program. Ten se však může odstavit – pak je možné využít samostatně pouze program Thermo.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Estetická medicína

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Obrázky (9)

Požádejte: Top Beauty Studio o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!