Top Beauty Studio

Top Beauty Studio

Žádné recenze
Ohodnotit
Slavíkova 23, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Top Beauty Studio
Top Beauty Studio
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Top Beauty studio najdeme v Praze, konkrétně na Vinohradech. Cílem studia je poskytovat individuální péči, aby klientky i klienti odcházeli vždy maximálně spokojení.

V naší nabídce najdete tyto služby: neinvazivní liposukce, vibrační plošina Dream Healther, lifting obličeje - omlazení, bělení zubů, masáže, zábaly, prodlužování řas, depilace. Jako první studio v Praze nabízíme ošetření profesionální kosmetikou Dermalogica, kterou si můžete u nás i zakoupit.

Nabízíme také možnost zakoupení dárkových poukazů, pro stálé zákazníky máme připravené slevové akce.

Jak již bylo zmíněno, studio Top Beauty nabízí škálu různých estetických zákroků.

SLIM UP ULTRA

Jedná se o metodu, která kombinuje tři zdroje energie – infračervené záření, elektrostimulaci a ultrazvuk. Díky tomu je velmi účinná při hubnutí či odstraňování celulitidy.

Přístroj obsahuje 6 zdrojů infračerveného záření, 16 stimulačních elektrod a také 6 ultrazvukových destiček. Kromě ošetření větších ploch těla je však díky nástavcům ošetřit pouze určitou část těla.

Body-Space VacuTherm běžicí pás TX5 "2v1"

Velmi efektivním je i revoluční přístroj Body-Space VacuTherm běžicí pás TX5 "2v1". Řeč je o zařízení, které využívá vakuum v kombinaci s infračerveným zářením, díky čemuž je zatím nejdostupnějším a nejúčinnějším způsobem, jak dosáhnout rychlého úbytku hmotnosti.

Jaké jsou hlavní výhody tohoto ošetření?

Kromě rychlého spalování tuků dochází i ke zlepšení krevního a lymfatického oběhu, velmi efektivní je i pro odstranění celulitidy a zlepšení průtoku krve. Kromě toho pomáhá odstranit toxiny a škodlivé látky z těla. Je nápomocný i při léčbě některých kožních problémů.

Na přístroji si lze zvolit jeden ze 3 programů, přístroj mohou využít navíc i ženy s křečovými žílami. Je však třeba mít na paměti, že přístroj v některých případech není vhodné využít naplno. Lidé s těžkými srdečními problémy, nádorovým onemocněním dolních končetin, těhotné ženy či lidé trpící cukrovkou by neměli volit podtlakový program. Ten se však může odstavit – pak je možné využít samostatně pouze program Thermo.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.