Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Špičaté poprsí

Uzivatel
24. 7. 2008 · Poslední odpověď: 3. 10. 2012

Dobrý den, je mi 18 let a mám psychický problém se vzhledem mého poprsí. Mám vystouplé dvorce a bradavky jsou vidět pouze když mi je zima. Vzhled poprsí tím pádem působí velmi špičatým dojmem a mně to velmi trápí. Jde tento problém nějak řešit? Popřípadě kolik stojí jeho zákrok a jaké nese rizika? Moc děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 10. 2012
Ve Vašich letech, i když se domníváte, že jsou prsa dovyvinutá není ještě vhodné tuto situaci řešit, alespoň ne z pohledu zkušeného profesionála. Nicméně alespoň pro uklidnění si zajděte na konsultaci ke zkušenému, atestovanému plastickému chirurgovi a ten vás přinejmenším na čas zklidní. Pravdou je, že zvětšovací operace prsů děláme od 18 let, ale ze svých dvacetiletých zkušeností s touto problematikou vím, že není dobře tak brzo provádět zvětšovací operaci.
Zdraví Dr. Tomášek.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Plzeň . 2. 10. 2012
Dobrý den, určitě by bylo nejdříve potřeba vidět, co Vám vlastně vadí a o jaký problém jde. Potom je možné se domluvit na jeho případném řešení a stanovoit cenu. Ke konsultaci na mou kliniku AESTHGERY můžete přijít kdykoli ve čtvrtek od 10 do 13 hod, případně mě kontaktujte mailem či telefonicky. S pozdravem, dr. Šormová
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi