Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Botulotoxin alergiee

NikolaBohacova
15. 4. 2024 · Poslední odpověď: 16. 4. 2024

Dobrý den, Mám takovou prosbičku, 11.4.2024 jsme byla na botoxu, nechala jsem si píchnout čelo, 20 jednotek. A den na to jsem měla šílené bolesti hlavy, zimnici a bolest svalu. Chtěla jsem se zeptat jestli toto může být alergická reakce a hlavně jak dlouho tyto stavy můžou trvat ? :/ dnes je to 5 den od aplikace a potíže přetrvávají, používám na to normálně léky na bolest jako je neměnil dá se na to vzít něco jiného pro zmírnění? Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
rozhodně kontaktujte ošetřujícího lékaře.

S pozdravem
Tým BODY
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 16. 4. 2024
DOBRÝ DEN, DLE MÝCH ZKUŠENOSTÍ NĚKTERÉ PACIENTKY MÍVAJÍ PO APLIKACI BOTULOTOXINU MIGRÉNU, KTERÁ TRVÁ VĚTŠINOU JEDEN DEN. BÝVÁ TO ČASTO ZPŮSOBENO NERVOZITOU A OBAVAMI.
VAŠE PŘÍZNAKY SPÍŠ NASVĚDČUJÍ SOUBĚHU APLIKACE S NĚJAKOU VIRÓZOU, PROTO LÉČTE VIRÓZU ZPŮSOBEM, JAK JSTE ZVYKLÁ NEBO JAK VÁM DOPORUČÍ VÁŠ PRAKTICKY LÉKAŘ..😎SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 15. 4. 2024
Dobrý den,
nejedná se o vysoký počet jednotek, takovéto projevy nejsou standardní. Obvyklé jsou jen bolestivé projevy v místě vpichu. Doporučujeme kontaktovat ošetřujícího lékaře.

S pozdravem,
MUDr. Lucie Jarešová
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi