Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Beauty Project a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Beauty Project

Uvítání

Beauty project má v současnosti hned několik poboček, přičemž 3 se nacházejí v České republice. Najdeme je v Praze 8, Praze 6 a Karlíně. Každý z těchto poboček nabízí různě širokou škálu estetických služeb.

Naše klinika

Beauty Project Praha 8

Pobočka, která se nachází v Praze 8, nabízí (stejně jako další pobočky) poměrně širokou škálu služeb. Mezi ně patří například LED terapie, úprava a barvení obočí, prodlužování řas či ošetření OXYJet. Ošetřujícím terapeutem je zde Markéta Procházková.

Beauty Project Karlín

Na této pobočce najdete hned 3 ošetřující terapeuty, i zde je navíc nabídka služeb poměrně široká. Jako velkou výhodu vnímáme fakt, že je možná online rezervace.

Beauty Project Praha 6

Pro Power Peel 30, Pro Power Peel 60, Beauty Project Aromatherapy či SpeedWAX depilace – tyto službu a řadu dalších nabízí pobočka Beauty Project v Praze 6. I zde se můžete na ošetření zarezervovat online.  

Chemický peeling Pro Power peel

Chemický peeling dokáže jednoduše odstranit odumřelé kožní buňky z pokožky za pomoci účinných látek, jakými jsou například Betahydroxilové kyseliny. Dochází také k obnově a stimulaci pleti. Díky aplikaci této metody lze předcházet předčasnému stárnutí pleti, zároveň však pohádá i při léčbě akné při hyperpigmentaci. Chemický peeling je vhodný pro všechny typy pleti.

Po zákroku může mít pleť narůžovělou barvu či může být citlivější, během pár hodin  také dochází často k nadměrnému pnutí. Druhý den může pleť jemně ztmavnout, třetí den se zpravidla začne jemně olupovat. Výrazně doporučujeme alespoň 10 dní po zákroku dodržovat pokyny, které vám sdělí terapeut v rámci ošetření.

Digitální detox

Vaše mysli si občas potřebuje odpočinout od digitální stimulace – přece jen, denně na nás působí obrovské množství informací. Dopřejte jí tento typ odpočinku. V rámci služby Digital Detox dermatologica se odpojíte od digitálního světa a naopak budete vnímat sílu doteku. Toto ošetření obsahuje masážní techniky esenciálními oleji, maximální relaxaci si navíc užijete po dobu 90 minut. I na tuto proceduru se navíc můžete objednat online.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Antiaging Rychlé a efektivní... Od 250 Kč
Chemický peeling 30 min. Rychlý a efektivní... Od 1 300 Kč
Léčba akné Komplexní řešení pro... Od 250 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) 60 min. Neinvazivní velmi... Od 2 300 Kč
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) 120 min. Revoluční... Od 1 950 Kč
Odstranění kruhů pod očima Revoluční modulové... Od 900 Kč
Vyhlazení vrásek Revoluční modulové... Od 900 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Thámova 181/20
Hilarion podologický institut
186 00 Praha
Praha 8 Karlín
Česká republika