Beauty Project

Beauty Project

Žádné recenze
Ohodnotit
Na Pískách 65, Praha, Praha (kraj)
Beauty Project
Beauty Project
Žádné recenze

Informace

Beauty project má v současnosti hned několik poboček, přičemž 3 se nacházejí v České republice. Najdeme je v Praze 8, Praze 6 a Karlíně. Každý z těchto poboček nabízí různě širokou škálu estetických služeb.

Beauty Project Praha 8

Pobočka, která se nachází v Praze 8, nabízí (stejně jako další pobočky) poměrně širokou škálu služeb. Mezi ně patří například LED terapie, úprava a barvení obočí, prodlužování řas či ošetření OXYJet. Ošetřujícím terapeutem je zde Markéta Procházková.

Beauty Project Karlín

Na této pobočce najdete hned 3 ošetřující terapeuty, i zde je navíc nabídka služeb poměrně široká. Jako velkou výhodu vnímáme fakt, že je možná online rezervace.

Beauty Project Praha 6

Pro Power Peel 30, Pro Power Peel 60, Beauty Project Aromatherapy či SpeedWAX depilace – tyto službu a řadu dalších nabízí pobočka Beauty Project v Praze 6. I zde se můžete na ošetření zarezervovat online.

Chemický peeling Pro Power peel

Chemický peeling dokáže jednoduše odstranit odumřelé kožní buňky z pokožky za pomoci účinných látek, jakými jsou například Betahydroxilové kyseliny. Dochází také k obnově a stimulaci pleti. Díky aplikaci této metody lze předcházet předčasnému stárnutí pleti, zároveň však pohádá i při léčbě akné při hyperpigmentaci. Chemický peeling je vhodný pro všechny typy pleti.

Po zákroku může mít pleť narůžovělou barvu či může být citlivější, během pár hodin také dochází často k nadměrnému pnutí. Druhý den může pleť jemně ztmavnout, třetí den se zpravidla začne jemně olupovat. Výrazně doporučujeme alespoň 10 dní po zákroku dodržovat pokyny, které vám sdělí terapeut v rámci ošetření.

Digitální detox

Vaše mysli si občas potřebuje odpočinout od digitální stimulace – přece jen, denně na nás působí obrovské množství informací. Dopřejte jí tento typ odpočinku. V rámci služby Digital Detox dermatologica se odpojíte od digitálního světa a naopak budete vnímat sílu doteku. Toto ošetření obsahuje masážní techniky esenciálními oleji, maximální relaxaci si navíc užijete po dobu 90 minut. I na tuto proceduru se navíc můžete objednat online.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Dermatologie

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.