Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mdloby po aplikaci botoxu

LucieVachova
21. 4. 2023 · Poslední odpověď: 27. 4. 2023

Dobrý den, dnes jsem byla poprvé na aplikaci botoxu - glabela. Ošetření bylo rychlé a nebolelo. Po opuštění ordinace na mě však přišly mdloby, pocení a špatně od žaludku. Došla jsem tedy na toaletu, kde jsem si sedla na zem a opřela nohy do výšky na zeď. Lehnout jsem si nechtěla kvůli stečení botoxu. Bohužel jsem na chvíli omdlela, po probuzení pocity na omdlení přetrvávaly ještě hodinu, než jsem byla schopná se zvednout odejít z toalety... celý den od aplikace mám zrychlený tep a jsem velmi unavená. Ráda bych se tedy zeptala, jestli mi nehrozí nějaké další nebezpečí? Mám jít k lékaři, nebo potíže odezní? Co můžu udělat doma? Děkuji L.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FORMÉ Clinic
Praha . 27. 4. 2023
Dobrý den, vaše nevolnost nemusí být spojená s botoxem. Je možné, že jen samotná aplikace Vás takto zatížila. Můžete se vyšetřit Vaším obvodním lékařem. S pozdravem a hezký den přejeme Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den Luci, potíže vůbec nemusí souviset s aplikací botoxu, raději si zajděte k Dr. Tým BODY
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 6. 2023
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 3. 2024
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2020
Kyselina hyaluronová
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 2. 2013
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 9. 2020
Neinvazivní lifting obličeje
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2015
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2020
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 3. 2024
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi