Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Obřízka na pojišťovnu?

Kekel
Kekel
25. 5. 2017 · Poslední odpověď: 26. 5. 2017

Zdravím, je mi 19 let a chtěl bych obřízku, předkožka při erekci jde špatně stáhnout, kolikrát to i bolí a dělají se na ní malinké trhlinky které štípou, bude to bráno jako nutný zákrok? nechce se mi hradit obřízka byl bych nejraději kdyby to šlo udělat nějak přes pojišťovnu přeci jen nikdy mi nic nebylo peněz jsem jim nasypal dost díky za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 26. 5. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, v klidu se můžete objednat na urologickou ambulanci dle místa Vašeho bydliště. S vašemi potížemi by měl být proveden zákrok ze zdravotního pojištění. S pozdravem Dr.Horyna Pavel
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 5. 2017
Nikomu se nechce dávat zbytečně peníze. Mnoho mužů však upřednostní plastickou operaci před výkonem urologickým. Je to však Vaše volba. Urologové by měly obřízku dělat na pojišťovnu.
Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného urologa, či plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je projít si konsultace na více pracovištích a vybrat si svého operatéra.
Můžete se stavět také u nás. My však nemáme smlouvu se ZP.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat na 607990077.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Defekt v místě uzdičky po obřízce

kokoko930988
kokoko930988
18. 7. 2020 · Poslední odpověď: 19. 7. 2020

Dobrý den, jsem 25 den po celkové obřizce. Na poslední kontrole jsem byl před 4 dny, pak doktor řekl, že je vše zahojé akoràt na kde bývala uzdička, tak mám “defekt” (menší dírka a v ní je jako by bíli povlak, nic z toho nevytéká, možná jenom něco v minimální množství, skoro nic a ani to vůbec nebolí a noc nezapáchá). Pan doktor řekl, ať mažu mastí Betadine a že to za pár dní zmizí. Mažu 4 dny a pořád to vypadá stejně. Tak se chci zeptat jestli je to jenom opravdu věc, která chce jenom čas a nebo bych měl znova kontaktovat pana doktora. Děkuji za odpověď.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 19. 7. 2020
Dobrý den, defekt se zahojí, ale jistě to bude trvat trochu déle než 4 dny. Spíše tak 4 týdny. Dr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 6. 2008
Zvětšení penisu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 11. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi