Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

7. 5. 2023 · Aktualizováno: 11. 10. 2023

Kriva obrizka,DR Hlava

Nestojí to za to
Průměrná cena: 19.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
V krcic mi delali obrizku krive tak sem sel na reoperaci k dr Hlavovi a ten mi to udelal jeste krivejc ted mad total krivej rez a i uzdicku mam nakrivo tim jak krive mi to prisil

Byl jsem zde na reoperaci fimozy a doktor Hlava mi ji udělal úplně křivě znovu....Plus na odstranění 12ti znamének a 3 z nich mi zůstaly. Při reklamaci během kontroly mi řekli, že to dodělá jiná doktorka která přijde za chvíli. Dodělala mi to ale chtěli po mě při odchodu opět zaplatit. Byli nepříjemný, tak jsem řešil jak můžou chtít 2x peníze za odstraněni jednoho výrůstku. Po dohadování, které nebylo na úrovni mi řekli, že to byla chyba v komunikaci. Nic navíc sem neplatil ale komplet jsem tu nechal 17 tisíc a chtěli ještě víc..Na jakoukoli otázku co se týče nespokojenosti s prací doktora přijde od něj a od sestry odpověď: "to je pohodě, to se zahojí"...Všichni zde ve stresu, že není čas a z jakékoliv odpovědi na mojí otázku bylo cítit, jak kdybych je otravoval. Framykoin jsem si musel vyžádat, za mě by měl být dán automaticky. HRŮZA A NEDOPORUČUJI!!!

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Chtěl bych udělat druhou obřízku

Dobrý den vážený pane doktore…. Mám na Vás jeden dotaz ohledně zákroku. Chtěl bych udělat druhou obřízku a to dle přiložených typů obřízek co jsem našel na wébu… V současné době mám typ obřízky Obřízka částečná a vysoká a ta mi nevyhovuje...

Číst dál
Cirkumcize - obřízka
V polovině ledna jsem byl u pana doktora ohledně cirkumcize(obřízka). Dopodrobna mi bylo vše vysvětleno a vše probíhalo bez problému. Mohu jenom doporučit. Děkuji za skvěle odvedenou práci panu Doktorovi a celému Kolektivu.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.